Trials of mana – premiera 24 kwietnia!

Newsy
poniedziałek, 20 kwietnia 2020 430 Wyświetleń 0 Komentarzy
Trials of mana – premiera 24 kwietnia!

24 kwietnia, do sprzedaży trafi remake klasycznego tytułu jRPG – Trials of Mana. Tytuł ukaże się na konsole PlayStation®4 oraz Nintendo Switch w podwójnej – japońskiej (dubbing) i angielskiej (dubbing i napisy) – wersji językowej do wyboru.

Trials of Mana to trójwymiarowy remake klasycznego tytułu jRPG, który stał się hitem na japońskim rynku, gdzie w roku 1995 został wydany pod tytułem Seiken Densetsu 3.

Bądź częścią ekscytującej przygody w świecie, który rozkochał w sobie fanów, teraz z odświeżoną grafiką, ulepszonym systemem walki, zremasterowaną ścieżką dźwiękową i głosami bohaterów, dodatkowymi przerywnikami dialogowymi oraz innymi elementami.

Wciągająca historia splecionych losów, która zmienia się w zależności od tego, którą postać wybierzesz jako głównego bohatera oraz kompanów swojej przygody!

Gracze, którzy zamówią grę do 21 maja 2020 w wydaniu na konsole PlayStation®4 oraz Nintendo Switch, otrzymają cyfrowy bonus – Rabite Adornment DLC, zwiększający otrzymane punkty doświadczenia za walki i starcia postaciom do 10 poziomu.

Ta pełna odwagi opowieść o pokonywaniu przeciwności losu otrzymała nowe życie! Czy młodzi podróżnicy wykorzystają moc many, aby uratować świat przed całkowitym zniszczeniem?

Gdy świat został spowity mrokiem, Bogini Many ujęła w dłoń Miecz Many, by zgładzić ośmiu Benevodonów – potworów destrukcji. Zapieczętowała stwory w ośmiu Kamieniach Many, przywracając równowagę. Osłabiona odbudowywaniem świata, Bogini przemieniła się w drzewo i zapadła w głęboki sen, trwający wiele lat. Na nieszczęście, niedługo później siłom zła udało się uwolnić Benevodony i odzyskać władzę nad światem. Rozpoczęli krwawą i straszną wojnę, chcąc sprowadzić chaos i destabilizacje do królestwa. Nastąpił koniec pokoju. Mana zaczęła znikać ze świata, a Drzewo Many – powoli więdnąć…

Cechy gry Trials of Mana:

  • Grafika 3D. Trials of Mana to pełnoprawny remake trzeciej części serii Mana. Gra została całkowicie przebudowana i otrzymała wysokiej jakości trójwymiarową oprawę graficzną.
  • Wybierz swoją drużynę. Gracze, wybierając głównego protagonistę oraz dwóch kompanów, otrzymują sześć różnych postaci. Fabuła będzie rozgrywana w różne sposoby, w zależności od wybranego bohatera oraz członków drużyny.
  • Zmiana klas postaci. Podnoś poziom swojej postaci, aby uzyskać mistrzostwo w klasach. Wygląd bohatera, magiczne i specjalne ataki zmieniają się w zależności od wybranej klasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *