TRANSMISJA O GRZE OUTRIDERS NR 2 – CZWARTEK, 2 LIPCA

Newsy
piątek, 26 czerwca 2020 402 Wyświetleń 0 Komentarzy
TRANSMISJA O GRZE OUTRIDERS NR 2 – CZWARTEK, 2 LIPCA

SQUARE ENIX z ekscytacją ogłasza drugą transmisję o grze „OUTRIDERS”™. Transmisja o grze „OUTRIDERS” daje graczom przedsmak epickiej podróży w mrocznym, zdesperowanym świecie. Gracze poznają zabójcze moce, brutalny system walki i urzekający świat, jakie napotkają w wyczekiwanej w napięciu strzelance RPG od studia People Can Fly, twórców gier Gears of War: Judgment i BULLETSTORM, oraz Square Enix External Studios, autorów gier SLEEPING DOGS® i JUST CAUSE.

Druga transmisja o grze „OUTRIDERS”, zatytułowana „Poza granice”, opowie o nowych obszarach, wyjaśni mechanikę gry i zaprezentuje szczegółową analizę klasy piromanty.

Drugi odcinek transmisji o grze „OUTRIDERS” ukaże się w czwartek, 2 lipca o 18.00 czasu środkowoeuropejskiego. Dołącz do nas: www.twitch.tv/squareenix.

„Stworzyliśmy wciągający świat gry z graczem w samym jego centrum. Odciśniesz swoje piętno na świecie OUTRIDERS, a twoje działania i osiągnięcia zostaną docenione przez mieszkańców miast i osad Enocha. Twoja podróż przez dzikie granice świata, który ewoluował, by zabijać Ludzkość, będzie epicką opowieścią o potędze, odkryciu i cenie, jaką płacimy, aby sięgać poza horyzont ”, powiedział Bartek Kmita, dyrektor kreatywny People Can Fly. „Nie możemy się doczekać, aby dać graczom lepszy spojrzenie na kampanię, zadania poboczne i dodatkową zawartość. Na pewno na graczy będzie czekać wiele do zrobienia OUTRIDERS, niezależnie od tego, czy grają sami, czy w trybie współpracy.”

 

Premiera gry „OUTRIDERS” na PlayStation 5®, PlayStation 4®, Xbox Series X, urządzeniach z serii Xbox One oraz PC odbędzie się pod koniec 2020 r.

Oficjalna strona OUTRIDERS na Facebooku: https://www.facebook.com/outridersgame
Obserwuj OUTRIDERS na Twitterze: https://twitter.com/outriders
Obserwuj OUTRIDERS na Instagramie: https://www.instagram.com/outridersgame
Subskrybuj OUTRIDERS na naszym kanale YouTube: www.youtube.com/outriders

Dołącz do Discorda OUTRIDERS: discord.gg/outriders  
Więcej informacji o SQUARE ENIX® tutaj: http://www.square-enix.com
Więcej informacji o People Can Fly: https://peoplecanfly.com 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *