Total War: WARHAMMER wymagania oraz nowa data

Gry
środa, 09 marca 2016 556 Wyświetleń 0 Komentarzy
Total War: WARHAMMER wymagania oraz nowa data

Firma SEGA ogłosiła właśnie wymagania sprzętowe jakie będą potrzebne do uruchomienia gry Total War: WARHAMMER. Poinformowano też o nowej dacie premiery gry.

Gra Total War: WARHAMMER po raz pierwszy w historii przeniesie serię do jednego z najznamienitszych uniwersów fantasy. Nieskończenie głęboki i bogaty świat Warhammera zapowiada nową erę dla marki Total War. Gigantyczne monstra, latające potwory, legendarni bohaterowie oraz niszczycielska magia zajmą swoje miejsce na polu walki razem z tysiącami wojowników ścierających się ze sobą w bitwach rozgrywanych w czasie rzeczywistym.

 

Z kolei kampania oparta na turowym systemie rozgrywki przeniesie graczy do Starego Świata – pełnego zdrady i niewybaczającego błędów miejsca, przepełnionego niekończącymi się wojnami i podstępnymi sojuszami. Bez względu na to, jaką rasę wybiorą gracze i w jaki sposób będą prowadzili podbój, uwikłają się w konflikt, który zagrozi zniszczeniem całego świata.

 

Jako pierwsza z epickiej trylogii, gra Total War: WARHAMMER dostarczy setek godzin wciągającej rozgrywki. W połączeniu z dwoma przyszłymi samodzielnymi rozszerzeniami oraz paczkami dodatkowej zawartości, całość stworzy największy z dotychczas wydanych tytułów w serii Total War.

 

Zasady się zmieniły, a wraz z tymi zmianami nadchodzi wojna na niespotykaną dotychczas skalę.

Nowa premiera gry została przewidziana na 24 maja.

Znane są również wymagania gry:

Minimalne wynoszą:

Operating System: Windows 7 64Bit 
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
RAM: 3GB*
Hard Drive: 35 GB
Video Card: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 720P

Zalecane:

Operating System: Windows 7/8.1/10 64Bit
Processor: Intel® Core™ i7-4790K 4.0 GHz
RAM: 8 GB
Hard Drive: 35 GB
Video Card: (DirectX 11) AMD Fury X or Nvidia GTX 980 1080P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.