Total War: WARHAMMER – nowy gameplay

Gry
poniedziałek, 29 lutego 2016 639 Wyświetleń 0 Komentarzy
Total War: WARHAMMER – nowy gameplay

Creative Assembly oraz SEGA opublikowały właśnie nowy materiał wideo prezentujący rozgrywkę w grze Total War: WARHAMMER. Można na nim zobaczyć jak legiony Orków i Goblinów ścierają się z wojskami Bretonii. Jest to też jedna z fabularnych bitew jakie będzie musiał stoczyć legendarny bohater zielonoskórych, Azhag the Slaughterer. Materiał prezentuje też nowe mechaniki rozgrywki jakie znajdą się w finalnej wersji gry.

 

Gra Total War: WARHAMMER po raz pierwszy w historii przeniesie serię do jednego z najznamienitszych uniwersów fantasy. Nieskończenie głęboki i bogaty świat Warhammera zapowiada nową erę dla marki Total War. Gigantyczne monstra, latające potwory, legendarni bohaterowie oraz niszczycielska magia zajmą swoje miejsce na polu walki razem z tysiącami wojowników ścierających się ze sobą w bitwach rozgrywanych w czasie rzeczywistym.

 

Z kolei kampania oparta na turowym systemie rozgrywki przeniesie graczy do Starego Świata – pełnego zdrady i niewybaczającego błędów miejsca, przepełnionego niekończącymi się wojnami i podstępnymi sojuszami. Bez względu na to, jaką rasę wybiorą gracze i w jaki sposób będą prowadzili podbój, uwikłają się w konflikt, który zagrozi zniszczeniem całego świata.

 

Jako pierwsza z epickiej trylogii, gra Total War: WARHAMMER dostarczy setek godzin wciągającej rozgrywki. W połączeniu z dwoma przyszłymi samodzielnymi rozszerzeniami oraz paczkami dodatkowej zawartości, całość stworzy największy z dotychczas wydanych tytułów w serii Total War.

 

Zasady się zmieniły, a wraz z tymi zmianami nadchodzi wojna na niespotykaną dotychczas skalę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.