TOTAL WAR™: WARHAMMER® III ZAPOWIEDZIANY

Newsy
czwartek, 04 lutego 2021 361 Wyświetleń 0 Komentarzy
TOTAL WAR™: WARHAMMER® III ZAPOWIEDZIANY

Total War: WARHAMMER III, trzecia odsłona w serii tworzonej wspólnie przez uznanego na całym świecie dewelopera, Creative Assembly, i znanych twórców gier z serii Warhammer, Games Workshop, wrzuca graczy w katastrofalny konflikt między zdziesiątkowanymi siłami demonów a wysłannikami ze świata śmiertelników.

W grze Total War: WARHAMMER III każdy podejmowany przez ciebie wybór będzie kształtować niszczący rzeczywistość konflikt, od tajemniczych Krain Wschodu po opanowane przez demony Królestwa Chaosu. Doświadcz gry strategicznej na niespotykaną dotąd skalę w epickiej kulminacji trylogii Total War: WARHAMMER.

Na graczy czekać będzie niezwykle zróżnicowany wachlarz legendarnych bohaterów, ogromnych potworów, latających bestii i magicznych mocy, jakich w tej serii jeszcze nie było oraz kultowe rasy z uniwersum Warhammera, w tym debiutujące na ekranach komputerów Kislev i Cathay, jak również frakcje Bogów Chaosu – Khorne’a, Nurgle’a, Slaanesha i Tzeentcha.

– Od początku mieliśmy wizję, by stworzyć serię, która oferuje możliwość odbycia niesamowitej podróży w uwielbianym przez nas wszystkich świecie – powiedział producent gry, Ian Roxburgh. – Ogromne wsparcie graczy, dzięki któremu pierwsze dwie części odniosły sukces, sprawiło, że wspięliśmy się na szczyty naszych ambicji i teraz chcemy, by wszyscy poznali efekt tej pracy.

– Kunszt, oddanie i autentyczność świata Warhammera, które Creative Assembly przelało w powszechnie chwaloną markę Total War Warhammer, wprawiło nas w Games Workshop, jak również fanów na całym świecie, w ogromny zachwyt – powiedział Jon Gillard, główny kierownik ds. licencji. – Tworzenie i projektowanie armii Kataju i Kisleva dla tego projektu sprawiło wiele radości naszym projektantom i nie możemy się doczekać, by zobaczyć je w akcji w tej ogromnej, trzeciej odsłonie serii.

Rozpoczynając nową, wielką kampanię, otrzymasz zadanie ocalenia albo wykorzystania mocy umierającego boga. Każda rasa zapewnia unikalną podróż przez koszmarne Królestwa Chaosu, która prowadzi do decydującego o losach świata finału.

Nadchodząca wojna pochłonie wszystko i wszystkich. Czy zdołasz pokonać swe demony? Czy może nimi zawładniesz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *