Total War: WARHAMMER II ogłoszony!

Gry
piątek, 31 marca 2017 754 Wyświetleń 0 Komentarzy
Total War: WARHAMMER II ogłoszony!

Total War: WARHAMMER II będzie drugim owocem współpracy cenionego na całym świecie dewelopera Creative Assembly i firmy Games Workshop, autora znanej gry bitewnej Warhammer Fantasy Battles i producenta figurek do tej gry.

Total War: WARHAMMER II rozwieje mgłę tajemnicy znad kontynentów leżących na zachód od Starego Świata. Na scenę wkroczą cztery nowe rasy, dobrze znane miłośnikom Warhammer Fantasy Battles – elfy wysokiego rodu, mroczne elfy, jaszczuroludzie i rasa, która dopiero zostanie ujawniona. Gracze wezmą udział w bitwach toczonych na zaklętych wyspach, ponurych pustkowiach, zdradzieckich bagnach i w niebezpiecznych dżunglach.

Cztery rasy zetrą się w kampanii na niespotykaną dotąd skalę, aby zyskać kontrolę nad Wielkim Wirem, który od tysiącleci wisi nad ojczyzną elfów, Ulthuanem. Wykonując szereg rytuałów, każda z ras ma za zadanie umocnić lub rozproszyć Wir – w zależności od kierujących nią motywacji. Finał starcia przerośnie wasze najśmielsze oczekiwania. Zdobycze terytorialne to za mało… Zwycięzca tego konfliktu będzie mógł decydować o losie całego świata!

Total War: WARHAMMER II zapewni setki godzin wciągającej rozgrywki. Co więcej, właściciele obu wersji gry będą mogli niedługo po premierze za darmo pobrać połączoną mapę obejmującą tereny dostępne w obu wydanych dotychczas częściach Total War: Warhammer.

Total War: WARHAMMER II to kolejny krok ku spełnieniu naszej wizji stworzenia najlepszej serii strategicznych gier fantasy w historii – powiedział reżyser gry, Ian Roxburgh. – Sukces pierwszej gry sprawił, że podnieśliśmy sobie poprzeczkę. Nie dość, że stworzymy w sequelu nową, emocjonującą kampanię, to na dodatek damy właścicielom obu gier serii możliwość zagrania w połączoną kampanię o dużo większej skali.

 

Cieszymy się, że sequel wydanego rok temu hitu Total War: Warhammer wyjdzie już w tym roku – mówi Jon Gillard, szef działu licencjonowania Games Workshop. – Sega i Creative Assembly są w stanie szczegółowo odtworzyć świat Warhammer Fantasy Battles na ekranie monitora oraz przedstawić walki między zamieszkującymi go rasami w skali niespotykanej wcześniej w grach komputerowych. Cieszymy się, że nasza współpraca przyczyniła się do tak wielkiego przełomu w tak popularnej serii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *