TOTAL WAR: WARHAMMER – EDYCJA MROCZNYCH BOGÓW JUŻ W SPRZEDAŻY

Newsy
sobota, 29 września 2018 609 Wyświetleń 0 Komentarzy
TOTAL WAR: WARHAMMER – EDYCJA MROCZNYCH BOGÓW JUŻ W SPRZEDAŻY

Total War: Warhammer – jest już dostępna w sklepachw wydaniu Edycja Mrocznych Bogów [Dark Gods Edition] w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery osobiste. Gra oferowana jest w atrakcyjnej cenie.

STARY ŚWIAT ROZBRZMIEWA ODGŁOSAMI NIEUSTAJĄCYCH STARĆ. NIEZMIENNA JEST TU TYLKO WOJNA!

Total War: WARHAMMER łączy wciągającą kampanię turową, polegającą na budowaniu potężnego imperium, z pełnymi efektów, ogromnymi, spektakularnymi bitwami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym.

Dzięki dodaniu w tej edycji pakietów „Wojownicy Chaosu”, „Norsca” i „Bretonnia” gracze mają najlepszą okazję do stawienia czoła rosnącym siłom Chaosu… lub dołączenia do nich.

Gra umożliwia także pobranie e-booka (w języku angielskim) wydawnictwa Black Library pod tytułem: „Lord of chaos”, w którym Archaon Wszechwybraniec musi stawić czoła niewyobrażalnym zagrożeniom i podłym zdradom w swojej misji zdobycia Płaszcza Lorda Chaosu – Zwiastuna Końca Czasów.  

O Total War WARHAMMER:

Nastały czasy niekończących się podbojów. Tysiące wojowników ścierają się w tytanicznych bitwach, a całe rasy prowadzą ze sobą wojny. Na czele każdej armii stoi potężny bohater, żądny panowania nad światem.

To właśnie nimi możesz dowodzić.
Dzielny Karl Franz prowadzi do boju Imperium ludzi. Chce zjednoczyć rozbite frakcje elektorów pod jednym sztandarem i pokonać wspólnych wrogów.
Żądni przemocy i rozlewu krwi, Zielonoskórzy przyłączają się do plemienia Grimgora Ironhide’a. Zarówno Orkowie, jak i Gobliny, są głodne śmierci i zniszczenia.
High King Thorgrim dowodzi opanowanymi Krasnoludami z ich górskich twierdz. Rozpoczyna się marsz, który ma pomścić niesprawiedliwości, dotykające ich od tysiącleci.
Cele Wampirów pod dowództwem Mannfreda von Carstiena są mordercze, ale jednocześnie bardzo tajemnicze. Jego armie werbowane są spośród gnijących szeregów umarłych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *