TOTAL WAR: WARHAMMER: EDYCJA BESTIALSKA W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Newsy
wtorek, 30 czerwca 2020 346 Wyświetleń 0 Komentarzy
TOTAL WAR: WARHAMMER: EDYCJA BESTIALSKA W PLANIE WYDAWNICZYM FIRMY CENEGA

Zawiera podstawową wersję gry Total War: WARHAMMER oraz dodatki: Wojownicy Chaosu oraz Zew Zwierzoludzi.

Tytuł ukaże się 30 lipca w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery osobiste.

Zwierzoludzie dołączyli do bitwy o Stary Świat.

 Gra Total War: WARHAMMER jest połączeniem wciągającej, turowej kampanii strategicznej skupionej na ekspansji i rozbudowie imperium z widowiskowymi bitwami w czasie rzeczywistym. Akcja gry rozgrywa się w uniwersum Warhammer Fantasy Battles.

Oprócz podstawowych grywalnych frakcji: Imperium, Krasnoludów, Zielonoskórych i Wampirów, EDYCJA BESTIALSKA zawiera dodatkowe pakiety ras:  Zwierzoludzie i Wojownicy Chaosu.

Total War: WARHAMMER: Edycja bestialska zawiera:

 • Podstawową grę Total War: WARHAMMER
 • Rozszerzenie fabularne Zew Zwierzoludzi, dodające do gry:
  • Rasę Zwierzoludzi
  • Dwóch grywalnych Legendarnych Lordów
  • Dodatkową kampanię „Oko za Oko” oraz mapę
  • Jednostki, potwory, herosów oraz zaklęcia
 • Rozszerzenie fabularne Bogowie Chaosu, dodające do gry:
  • Trzech grywalnych Legendarnych Lordów
  • Wierzchowców Wojowników Chaosu, jednostki i potwory
  • Zadania, magiczne przedmioty oraz zdolności
  • Styl rozgrywania kampanii jako horda

Nastały czasy niekończących się podbojów. Tysiące wojowników ścierają się w tytanicznych bitwach, a całe rasy prowadzą ze sobą wojny. Na czele każdej armii stoi potężny bohater, żądny panowania nad światem. To właśnie nimi możesz dowodzić.

Dzielny Karl Franz prowadzi do boju Imperium ludzi. Chce zjednoczyć rozbite frakcje elektorów pod jednym sztandarem i pokonać wspólnych wrogów.

Żądni przemocy i rozlewu krwi, Zielonoskórzy przyłączają się do plemienia Grimgora Ironhide’a. Zarówno Orkowie, jak i Gobliny, są głodne śmierci i zniszczenia.

High King Thorgrim dowodzi opanowanymi Krasnoludami z ich górskich twierdz. Rozpoczyna się marsz, który ma pomścić niesprawiedliwości, dotykające ich od tysiącleci.

Cele Wampirów pod dowództwem Mannfreda von Carstiena są mordercze, ale jednocześnie bardzo tajemnicze. Jego armie werbowane są spośród gnijących szeregów umarłych.

W czasie, gdy Stary Świat rozdzierany jest zdradą, wojną i walką o władzę, z północy nadciąga po cichu znacznie większe zagrożenie. Tkanina samej rzeczywistości zaczyna się napinać i rozdzierać…

Total War: WARHAMMER to niepowtarzalne połączenie kolosalnych bitew w czasie rzeczywistym i wciągającej kampanii turowej, w którym przez setki godzin rozgrywki będziesz zajmował się rządzeniem, polityką i rozbudową swojego imperium.

Nadchodzi nowa era. Total War: WARHAMMER ożywia świat legendarnych bohaterów, gigantycznych potworów, latających stworów, magicznych burz i legionów koszmarnych wojowników.

Zasady się zmieniły. Nie zmieniła się jedynie… wojna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *