TOTAL WAR: ROME II – EDYCJA CEZARA

Newsy
piątek, 31 sierpnia 2018 541 Wyświetleń 0 Komentarzy
TOTAL WAR: ROME II – EDYCJA CEZARA

Gra będzie dostępna od 6 września w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej na komputery osobiste.

Total War: Rome II – Edycja Cezara to wyjątkowa edycja gorąco przyjętej gry Total War: Rome II, wraz z dwoma epickimi rozszerzeniami fabularnymi, której wydarzenia koncentrują się na największym dowódcy militarnym w dziejach ludzkości. Nareszcie masz szansę dowodzić najpotężniejszą machiną wojenną starożytnego świata. Podążaj drogą Juliusza Cezara lub stań mu na drodze. Buduj imperia, wykorzystuj dyplomację, dokonuj podbojów, a wszystko to w oprawie spektakularnych bitew toczonych w czasie rzeczywistym. Total War w pełni oddaje możliwość bycia strategiem.

Zaplanuj i zbuduj swoje imperium od podstaw, prowadząc badania cywilne i wojskowe. Zbuduj swoje supermocarstwo dzięki wewnętrznej polityce oraz dyplomacji. Buduj wielkie, potężne miasta i gromadź zasoby, napędzające machinę wojenną. Zbieraj potężne armie i kontroluj je na na całej szerokości zapierających dech obszarów tego starożytnego świata.

Cechy gry Total War: Rome II – Edycja Cezara:

  • Total War: Rome II to nagradzana strategia z serii Total War. Sercem gry jest główna kampania fabularna, której mapa rozciąga się od wierzchołka Szkocji po gorące piaski północnej Afryki; od wybrzeży Portugali po Środkowy Wschód. Rozpocznij swoją przygodę w 272 roku p.n.e., wybierając jedną ze znakomitych frakcji starożytnego świata i poprowadź ja do zwycięstwa. Kampanię Rome II można rozegrać w trybie kooperacyjnym, a starcia z innymi graczami prowadzić w trybie rozgrywki wieloosobowej.
  • Rozszerzenie fabularne „Cezar w Galii”. Wojna, która przyniosła Cezarowi zarówno wielkie zyski jak i chwałę sprawiła również, że stał się on niezwykle popularny wśród Rzymian … choć w mniejszym stopniu wśród senatorów, którzy bacznie obserwowali, jak gromadzi potęgę w trakcie wydarzeń, które ostatecznie doprowadziły do jego dyktatury. Teraz masz szansę opowiedzieć na nowo tę historię lub stanąć Cezarowi na drodze.
  • Rozszerzenie fabularne „Imperator Augustus”. Rozgrywająca się w 42 roku p.n.e., podczas chaotycznych następstw po zdradzie i brutalnym morderstwie Juliusza Cezara, kampania umieszcza graczy na początku wybuchu najbardziej krwawej wojny domowej wszech czasów. Republika istnieje, jednak jest podzielona pomiędzy Oktawiana Augusta, Marka Antoniusza oraz Lepidusa – członków II Triumwiratu, a w ich rękach ważą się przyszłe losy Rzymu.

Obydwa rozszerzenia fabularne pod względem skali i rozmachu dorównują podstawowej kampanii Total War: Rome II.

 

Nowe usprawnienia gry w Edycji Cezara:

  • Usprawnienia systemu politycznego. Całkowicie zmieniony system, dodający wiele nowych akcji i działań politycznych do kampanii. Gracze mogą zyskiwać wpływy oraz polityczne wsparcie dzięki wypełnianiu misji oraz odnoszeniu zwycięstw na polu bitwy. Przerobiony system umożliwia graczom, poprzez działania na tle politycznym, wywieranie bezpośredniego wpływu na rozgrywkę.
  • Aktualizacja Ancestral Update. Aktualizacja, oferująca nowe opcje do rozpoczęcia interakcji – lub manipulacji – z postaciami z frakcji gracza. Ulepszenie aktualizuje również oprawę graficzną obszarów oraz wprowadza ogromną liczbę poprawek i usprawnień do podstawowej wersji gry.
  • eBook poświęcony postaci Juliusza Cezara autorstwa dr Nicka Fieldsa z Osprey Publishing*. eBook na temat wielkiego generała obejmuje jego wielkie zwycięstwa i porażki oraz analizuje czynniki, które kryją się za jego geniuszem wojskowym. Niezbędny materiał dla każdego początkującego dowódcy.

 

*eBook w angielskiej wersji językowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *