Top 10 najpopularniejszych filmów i seriali oglądanych w Netflix Polska w 2019 roku

Newsy
czwartek, 02 stycznia 2020 568 Wyświetleń 0 Komentarzy
Top 10 najpopularniejszych filmów i seriali oglądanych w Netflix Polska w 2019 roku

Netflix opublikował zestawienie dziesięciu najpopularniejszych filmów i seriali oglądanych w Netflix Polska w 2019 roku.
Lista 10 najpopularniejszych produkcji 2019 roku w ofercie Netflix Polska

Wiedźmin

 1. serial – Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, podąża ścieżką przeznaczenia w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra.
 2. Dwóch papieży
  film – W przełomowym momencie w historii Kościoła katolickiego papież Benedykt XVI zaprzyjaźnia się z przyszłym papieżem Franciszkiem. Film inspirowany prawdziwymi wydarzeniami.
 3. Irlandczyk
  film – Martin Scorsese przyjmuje perspektywę mafijnego cyngla i pokazuje epicką opowieść o gangsterach powojennej Ameryki. Na ekranie Robert De Niro, Al Pacino i Joe Pesci.
 4. 6 Underground

  film – Najpierw upozorował własną śmierć. Później zwerbował grupę agentów, by wspólnie z nimi pozbyć się brutalnego dyktatora. Czy miliarderowi uda się osiągnąć cel?

 5. Zabójczy Rejs

  film – Podczas długo wyczekiwanej podróży do Europy nowojorskie małżeństwo próbuje rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa na jachcie pewnego miliardera.

 6. Stranger Things sezon 3.serial – sezon 1-3 – W małym miasteczku znika chłopiec. Wkrótce mieszkańcy odkrywają tajemnicę sekretnych eksperymentów, przerażających sił nadprzyrodzonych i małej dziwnej dziewczynki.
 7. Sex Education

  serial, sezon 1 – Nieśmiały Otis o seksie wie naprawdę wiele — w końcu jego mama jest terapeutką. Zbuntowana Maeve proponuje mu więc udzielanie seksporad w szkole.

 8. Potrójna Granica

  film – Pięciu byłych żołnierzy sił specjalnych wspólnie próbuje okraść barona narkotykowego. Czy pozostaną wobec siebie lojalni i poradzą sobie z konsekwencjami tej akcji?

 9. Jak romantycznie!

  film – Po uderzeniu w głowę architekt, która nienawidzi komedii romantycznych, odkrywa, że jej życie zmieniło się w jedną z nich — i to taką pełną najgorszych schematów.

 10. Dom z papieru sezon 3.
  serial, sezon 1-3 – Ośmioro przestępców barykaduje się z zakładnikami w hiszpańskiej mennicy. W międzyczasie geniusz wśród złodziei manipuluje policją, by zrealizować swój plan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *