THE YAKUZA REMASTERED COLLECTION już 11 lutego

Newsy
środa, 11 września 2019 632 Wyświetleń 0 Komentarzy
THE YAKUZA REMASTERED COLLECTION już 11 lutego

Trzy zremasterowane części popularnej serii Yakuza w jednym wydaniu na konsole PlayStation®4

Kompilacja trzech zremasterowanych tytułów z serii Yakuza ukaże się 11 lutego 2020 w japońsko-angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation®4.

The Yakuza Remastered Collection to wyjątkowe wydanie trzech części serii Yakuza, opowiadających historie japońskiej mafii. We wszystkich częściach znacząco została poprawiona szata graficzna, a wydajność podczas rozgrywki została zwiększona. W skład limitowanego wydania The Yakuza Remastered Collection wchodzą:

  • gry Yakuza 3, Yakuza 4 oraz Yakuza 5 na PlayStation 4 wydane na dwóch płytach.
  • kolekcjonerskie opakowanie gry Yakuza 5 w wydaniu na PlayStation®3*.
  • wyjątkowe, krwistoczerwone opakowanie, ozdobione charakterystycznymi wzorami smoczych tatuaży Kiryu.

*Opakowanie jest puste i nie zawiera gry Yakuza 5 w wersji na PlayStation®3

The Yakuza Remastered Collection nie jest jedynie standardowym portem na konsole obecnej generacji. Ulepszone zostały nie tylko oprawy graficzne gier oraz ich wydajność – wszystkie części przeszły również proces odświeżenia angielskich dialogów w grze, a część z nich została nawet napisana na nowo. Co więcej, zawartość która wcześniej została wycięta dla rynku zachodniego, została ponownie dodana i udostępniona dla amerykańskich i europejskich graczy w wydaniu The Yakuza Remastered Collection.

Cechy wydania The Yakuza Remastered Collection:

  • Kompletna Podróż Smoka. The Yakuza Remastered Collection przenosi na konsole obecnej generacji brakujące rozdziały serii Yakuza i przygody Kiryu, które dostępne były wcześniej na konsolach PlayStation®3. Rozpoczynając od pierwszej części Yakuza 0 aż po rozdział Yakuza 6: The Song of Life, gracze mogą przeżyć na nowo historię Smoka, w ulepszonej wersji na PlayStation®4.
  • Zremasterowane i odświeżone. Wszystkie trzy części z wydania zostały znacząco poprawione pod względem graficznym oraz wydajnościowym. Co więcej, niedostępna wcześniej dla europejskiego klienta zawartość została na nowo dodana do gier i będzie dostępna w wydaniu The Yakuza Remastered Collection.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *