The Witcher: Monster Slayer zapowiedziany!

Newsy
czwartek, 27 sierpnia 2020 428 Wyświetleń 0 Komentarzy
The Witcher: Monster Slayer zapowiedziany!

Spokko, członek rodziny CD PROJEKT, ogłasza The Witcher: Monster Slayer – darmową grę RPG na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android, osadzoną w uniwersum Wiedźmina.

Opracowana i wydana przez Spokko gra The Witcher: Monster Slayer toczy się przed wydarzeniami z serii gier Wiedźmin. Potwory swobodnie wędrują po krainie w ogromnych ilościach, a stosunkowo nowa rola „wiedźmina” stała się nieodzowna na całym kontynencie. Monster Slayer rzuca graczom wyzwanie, aby stać się elitarnymi łowcami potworów, wykorzystując zaawansowane funkcje rzeczywistości rozszerzonej, które przekształcają prawdziwy świat w mroczną krainę fantasy z Wiedźmina.

Monster Slayer pozwala graczom odkrywać otaczający ich świat, śledząc, studiując i walcząc z potworami, wykorzystując porę dnia i rzeczywiste warunki pogodowe, aby zdobyć przewagę. Przygotowanie jest kluczowe, aby pokonać trudniejszych wrogów, ponieważ gracze będą musieli uwarzyć potężne mikstury i oleje, wytwarzać bomby i przynętę na potwory oraz ulepszać swoją postać, zanim rzucą te bestie na miecz i znaki w walce AR z perspektywy pierwszej osoby. Oprócz walki z potworami czającymi się w pobliżu, gra zawiera również bogate, oparte na fabule zadania inspirowane innymi grami z serii, zabierając graczy na pełnoprawne przygody, które wepchną ich w samo serce tego, co to znaczy być profesjonalnym potworem pogromca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *