The Offspring przejmuje scenę w World of Tanks!

Newsy
środa, 18 września 2019 541 Wyświetleń 0 Komentarzy
The Offspring przejmuje scenę w World of Tanks!

Kalifornijscy punk rockowcy dają koncert w grze dla każdego czołgisty

Gwiazdy niedzielnego Wargaming Fest: Dnia Czołgisty, zespół The Offspring, ogłosili nową współpracę z World of Tanks – koncert bezpośrednio w grze! Świeżo po występie w Mińsku przed ponad 250 000 publicznością, teraz przejmują scenę w garażu World of Tanks od dziś do 7 października. To oznacza, że każdy kto uruchomi World of Tanks w tych dniach będzie miał swój prywatny koncert tej kultowej kapeli. Co istotne, można go odtwarzać dowolną ilość razy!

„Kiedy goście z World of Tanks przyszli do nas z pomysłem koncertu w grze, pomyśleliśmy…Jasne! Po prostu to zróbmy!” mówi Dexter Holland, wokalista The Offspring. „Gry wideo są super, a gry wideo, w których rozwalasz rzeczy są jeszcze lepsze!”

Koncert The Offspring w World of Tanks zawiera największe przeboje zespołu takie jak “Pretty Fly (for a White Guy)”, “The Kids Aren’t Alright” and “You’re Gonna Go Far, Kid”. Zespół został przeniesiony do gry za pomocą technologii motion capture, co zapewni maksymalny poziom realizmu na wirtualnej scenie gry.

„Wspaniale było współpracować z The Offspring przy WG Fest: Dniu Czołgisty i Festiwalu czołgów,” podkreśla Max Chuvalow, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Jesteśmy szczęśliwy, że mogliśmy dać naszym graczom coś nowego!”

Występy The Offspring to część największego wydarzenia w historii gry World of Tanks o nazwie Festiwal Czołgów. Od początku sierpnia gracze mają dostęp do mnóstwa różnych, specjalnie przygotowanych na tę okazję wydarzeń (np. tryb Battle Royal), a przed nimi jeszcze sporo innych, ciekawych aktywności jak na przykład popularne wyścigi czołgów w Wielkim Wyścigu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *