THE CREW 2 BĘDZIE DOSTĘPNE OD 29 CZERWCA 2018 R.

Newsy
poniedziałek, 19 marca 2018 492 Wyświetleń 0 Komentarzy
THE CREW 2  BĘDZIE DOSTĘPNE OD 29 CZERWCA 2018 R.

Przeżyj niesamowite wrażenia w świecie sportów motorowych dzięki The Crew 2 Motor Edition.

The Crew 2, najnowsza odsłona rewolucyjnej serii gier wyścigowych w otwartym świecie, The Crew, pojawi się w sprzedaży 29 czerwca 2018 r. na komputerowym systemie rozrywki PlayStation4, rodzinie urządzeń Xbox One i Windows PC. Dodatkowo The Crew 2 zostało rozszerzone o dodatkowe opcje, dostępne dla właścicieli systemów PS4 Pro.

 

Wyprodukowane przez Ubisoft Ivory Tower*, studio z siedzibą w Lyonie we Francji, The Crew 2 pozwoli graczom poczuć emocje związane z duchem amerykańskich sportów motorowych w całych Stanach Zjednoczonych odtworzonych w grze. Otwarty świat gry przekracza granice możliwości, aby fani wyścigów mogli się sprawdzić, solo lub ze znajomymi, w niekończących się wyzwaniach rywalizacji i eksploracji. Od wybrzeża do wybrzeża gracze będą odkrywali całe USA i rywalizowali o tytuł największego mistrza sportów motorowych w historii. Do dyspozycji będą mieli szereg egzotycznych samochodów, łodzi i samolotów, dominując na scenie sportów motorowych na lądzie, wodzie i w powietrzu. Wyzwania i inspiracje znajdą w czterech różnych rodzinach sportów motorowych – wyścigach ulicznych, terenowych, zawodowych i freestylowych. W każdej z nich dostępny będzie ogromny wybór różnych typów pojazdów.

 

Firma Ubisoft ujawniła także The Crew 2 Motor Edition, która pozwala graczom zagrać na trzy dni wcześniej i przygotować się do nieograniczonej rywalizacji w dniu premiery – 26 czerwca. Ta unikatowa edycja jest dostępna wyłącznie w Ubisoft Store i daje graczom najbardziej kompletny zestaw wrażeń z dziedziny sportów motorowych. Motor Edition zawiera także:

  • The Crew 2 Gold Edition oraz przepustkę sezonową, która pozwoli graczom skorzystać z nowych pojazdów, strojów, zawartości dodatkowej i wielu innych elementów.
  • Motorsports Deluxe Pack, w którym znajdziemy niepowtarzalne stroje i pojazdy, w tym półciężarówkę FORD F-150 RAPTOR RACE TRUCK 2017, samolot PILATUS PC-21 AIR RACE EDITION 2002 i pojazd ABARTH 500 MONSTER TRUCK EDITION 2008.
  • Personalizowaną amerykańską tablicę rejestracyjną The Crew 2, wysokiej jakości pudełko kolekcjonerskie, unikatowy Steelbook, oficjalną mapę drogową gry oraz cztery oryginalne nalepki.

 

Gracze, którzy zamówią grę przed premierą, otrzymają The Crew 2 Legendary Motors Pack, zawierający niepowtarzalne pojazdy, takie jak samochód Mercedes-AMG C 63 Touring Car 2016 i motocykl HARLEY-DAVIDSON IRON 883  2017.

 

Gracze mogą rozpocząć kolekcjonowanie pojazdów w grze już dziś, w programie The Crew Rewards. Zaliczając serię comiesięcznych wyzwań w pierwszej odsłonie The Crew, gracze mogą odblokować do 19 pojazdów w The Crew 2, w tym unikatowe pojazdy nawodne. Więcej informacji znaleźć można pod adresem thecrewgame.com/rewardsprogram.

 

Gracze mogą się też zgłosić do beta testów, pod adresem thecrewgame.com/beta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *