TEKKEN 6 HYBRID ORAZ TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 w maju!

Newsy
poniedziałek, 23 kwietnia 2018 1258 Wyświetleń 0 Komentarzy
TEKKEN 6 HYBRID ORAZ TEKKEN TAG TOURNAMENT 2 w maju!

11 maja, do sprzedaży w kraju trafią dwa tytuły z popularnej serii bijatyk – Tekken 6 Hybrid oraz Tekken Tag Tournament 2 Hybrid. Gry ukażą się w wydaniu kompatybilnym dla obu generacji konsol – można je uruchomić zarówno na Xbox One, jak i Xbox 360.

Tekken 6 Hybrid to odsłona jednej z najpopularniejszych bijatyk w dziejach gier wideo. Mishina Zaibatsu ma nowego przywódcę – jest nim Jin Kazama pochodzący w prostej linii od Jinpachiego Mishimy. Przyszedł czas, by raz na zawsze zniszczyć G Corporation! Charakterystycznymi elementami tej części były Rage System (szał bitewny) oraz wykorzystywanie przedmiotów do przygotowywania ciosów specjalnych.

Tekken Tag Tournament 2 Hybrid to jedna z najbardziej wielbionych przez graczy części serii Tekken. Poza wspaniałym systemem walki „Tag-team” zapoczątkowanym przez serię Tekken, Tekken Tag Tournament 2 zawiera również tryb walki „jeden na jednego” oraz „Solo vs Tag-team”. W trybie „Pair Play”, każdy z czterech graczy może kontrolować swoich własnych bohaterów walcząc we wspólnym pojedynku, podczas gdy w trybie „Fight Lab” gracze mogą modyfikować zarówno ciosy, jak i wygląd specjalnej postaci treningowej, zwanej Combot. Gracze, którzy ukończą tryb „Fight Lab” zapoznają się z najbardziej zaawansowanymi technikami Tekkena oraz otrzymają swego własnego zmodyfikowanego Combota.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *