Tales from the Borderlands – premiera już 29 kwietnia

Gry
sobota, 23 kwietnia 2016 463 Wyświetleń 0 Komentarzy
Tales from the Borderlands – premiera już 29 kwietnia

Już€“ 29 kwietnia – do sprzedaży trafi gra Tales from the Borderlands. Tytuł, dostępny dotychczas wyłącznie w wersji cyfrowej, ukaże się w wersji pudełkowej na konsole PlayStation4 i Xbox One.

Na płycie znajdą się wszystkie epizody gry w języku angielskim.

 

Tales from the Borderlands to pięcioodcinkowa gra epizodyczna stworzona przez autorów m.in. The Wolf Among Us i The Walking Dead: A Telltale Game Series. Umiejscowiona w okrutnym świecie Pandory historia opowiada o przygodzie dwójki bohaterów, którzy wyruszyli w podróż po sławę i chwałę. Gracz wcieli się w postać Rhysa, białego kołnierzyka pracującego w Hyperionie, którego marzeniem jest stać się kolejnym Przystojnym Jackiem. Drugą grywalną postacią jest Fiona – oszustka, która pragnie dokonać największego przekrętu w swojej karierze. Nieprzewidywalny los zmusza ich do współpracy w celu odzyskania straconych pieniędzy, do których oboje roszczą sobie prawa. W trakcie swojej przygody partnerzy z przymusu staną naprzeciwko gangsterom, bandyckim watażkom i Poszukiwaczom Skarbca – a wszystko to tylko część przeszkód, z jakimi zmierzą się główni bohaterowie w wielokrotnie nagradzanym świecie stworzonym przez firmę Gearbox Software.

 

Kluczowe cechy gry:

 

– Graj jako Rhys, który pragnie przejąć Hyperiona i spełnić swój kaprys.

– Graj jako Fiona, która chce odzyskać utracone pieniądze (nawet te, które nie należały do niej).

– Odkryj świat Pandory tak, jak jeszcze nigdy przedtem. Znane i zupełnie nowe lokacje zostały ożywione w taki sposób, by stały się czymś więcej niż tylko tłem akcji.

– Twoje wybory mają znaczenie: wpływają na bieżące wydarzenia i czynią historię jeszcze bardziej osobistą.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.