SZCZEGÓŁY OFERTY PRZEDSPRZEDAŻOWEJ GRY CYBERPUNK 2077

Newsy
środa, 20 maja 2020 468 Wyświetleń 0 Komentarzy
SZCZEGÓŁY OFERTY PRZEDSPRZEDAŻOWEJ GRY CYBERPUNK 2077

Oryginalne wzory steelbooków w Zestawach Przedsprzedażowych!
Do zgarnięcia również plakaty i breloki!
Oficjalny poradnik do gry firmy Piggyback po polsku!
Figurki kolekcjonerskie z bohaterami gry – V oraz Johnny Silverhand!

uż od 12.06.2020 w sklepach pojawią się Zestawy Przedsprzedażowe, dzięki którym fani Cyberpunka 2077 będą mogli sobie zagwarantować oryginalny steelbook do odbioru przy zakupie gry.

  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w salonach Empik gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Voodoo Boys;
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Media Expert gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Valentinos;
  • Zakup Zestawu Przedsprzedażowego w sklepach Euro RTV AGD oraz Media Markt gwarantuje możliwość odbioru steelbooka Maelstrom;

Ponadto przy zakupie Zestawu Przedsprzedażowego w wybranych sklepach Media Expert i wybranych sklepach Media Markt można odebrać plakat gratis! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Z kolei zamawiając grę w wybranych sklepach internetowych do zamówień dodawany będzie oryginalny brelok! Dodatkowo w sklepie muve.pl poza brelokiem klienci otrzymają steelbook Tiger Claws. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

To jednak nie koniec atrakcji! Już teraz w ofercie pre-orderowej pojawiły się oficjalne figurki oraz poradnik do gry. Książka w twardej oprawie od wydawnictwa Piggyback po raz pierwszy w historii ukaże się w języku polskim i będzie zawierać ponad 360 stron analiz wszystkich ścieżek fabularnych, zadań pobocznych, nagród i zakończeń, a także dodatkowych wyzwań, minigier, przedmiotów do odblokowania, sekretów i wielu innych. Warto zaznaczyć, że cena polskiej wersji poradnika jest aktualnie najatrakcyjniejszą ceną na świecie! Z kolei figurki przedstawiające postacie głównego bohatera gry – V oraz Johny’ego Silverhanda mają ok. 24 cm wysokości, a na ich podstawie widnieje logo „SAMURAI”, kultowego zespołu z Night City.

Wymienione produkty można zamawiać na: 3Kropki.plcdp.plempik.comeuro.com.plgamedot.plgrymel.plkonsoleigry.plMediaExpert.plMediaMarkt.plmerlin.plmobisoft.plmorele.netmuve.plNeonet.plwirtus.pl oraz  x-kom.pl.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *