Syberia 3 już 20 kwietnia!

Gry
piątek, 14 kwietnia 2017 703 Wyświetleń 0 Komentarzy
Syberia 3 już 20 kwietnia!

Już 20 kwietnia w sklepach pojawi się Syberia 3 – nowa odsłona słynnego cyklu gier przygodowych stworzonego przez Benoit Sokala. Dystrybutorem gry jest CDP.

Syberia 3 ukaże się 20 kwietnia w pełnej polskiej wersji językowej na PC, PS4 i Xbox One. W rolę Kate Walker wcieliła się aktorka Anna Dereszowska.

W pecetowej wersji gry, Day One Edition, poza najnowszą odsłoną znajdują się również Syberia i Syberia 2. To doskonała okazja, by raz jeszcze przeżyć wszystkie przygody bohaterki.

7ba3bb15-d56a-4bae-aa49-3eaa699aa184.png

W Syberii 3 gracz wciela się w rolę Kate Walker, odwiedzając niezwykłe miejsca, odkrywając tajemnice i rozwiązując łamigłówki w kompletnie nowy sposób. Najnowsza odsłona Syberii po raz pierwszy zostanie pokazana w pełnym 3D.

Historia rozpoczyna się w momencie, kiedy umierająca Kate zostaje odnaleziona przez Jukoli, plemię nomadów migrujące ze swymi śnieżnymi strusiami. Utknąwszy w wiosce Valsembor muszą znaleźć sposób, by kontynuować podróż, stawiając czoła przeciwnikom, niespodziewanym przeciwnościom losu i przeszłości Kate, która wkrótce ją dogania…

Syberia to marka gier stworzona przez mistrza gatunku, rysownika Benoit Sokala. Pozycje z tej serii sprzedały się w ponad 3 milionach egzemplarzy na całym świecie. Doskonała, tajemnicza fabuła, klimatyczne ilustracje oraz przepiękna muzyka skomponowana ponownie przez Inona Zura (Fallout 3 i 4, Dragon Age, Prince of Persia) to tylko kilka spośród wielu wyróżników tej niezwykle ciekawie zapowiadającej się produkcji.

Syberia 3 jest dostępna w sprzedaży przedpremierowej w edycji standardowej oraz kolekcjonerskiej, na PC, PS4 i Xbox One.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *