ŚWIĘTUJEMY PREMIERĘ KINGDOM HEARTS III

Newsy
wtorek, 29 stycznia 2019 575 Wyświetleń 0 Komentarzy
ŚWIĘTUJEMY PREMIERĘ KINGDOM HEARTS III

Square Enix i Disney z dumą ogłaszają premierę długo oczekiwanej gry z gatunku jRPG akcji, Kingdom Hearts III, która jest już dostępna w angielskiej wersji językowej na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Oddani fani i nowi gracze mogą poznać nowe przygody Sory, młodego posiadacza Keyblade’a, którego zadanie to ochrona uniwersum przed złymi siłami znanymi jako Heartless. Sora, z pomocą oddanych kompanów Donalda i Goofy’ego, którzy zostali wysłani przez Króla Mikiego z Zamku Disney, połączy siły z ikonicznymi postaciami Disney i Pixar by pokonać ciemność i uratować świat.

 

„Jestem wzruszony, że Kingdom Hearts III zostało wydane”, mówi Tetsuya Nomura, reżyser serii Kingdom Hearts. „W fabule jest wiele tajemnic, więc gracze będą chcieli poświęcić swój czas, by niczego nie przegapić. Istotą przygody jest cała podróż, a nie tylko jej cel. Ta historia to jedno z największych przeżyć, jakie Sora będzie miał ze swoimi przyjaciółmi, więc mam nadzieję, że spodoba się graczom. Wszystkim naszym fanom na całym świecie, dziękuję, że niecierpliwie czekaliście na ten dzień.”

 

Kingdom Hearts III to kontynuacja niesamowitej, długotrwałej współpracy kreatywnej między Tetsuya Nomurą i Square Enix a światami i postaciami Disneya”, mówi Sean Shoptaw, Senior Vice President, Gry Globalne i Interaktywne Doświadczenia, Parki, Doświadczenia i Produkty Konsumenckie Disney. „Ta odsłona ukochanej przez fanów serii jest doskonałym świadectwem naszego podejścia do dopasowywania postaci i światów Disneya i Pixara do najlepszych w swojej klasie partnerów w branży gier, którym dajemy elastyczność tworzenia czegoś magicznego i nieoczekiwanego. Jesteśmy podekscytowani, że już od dzisiaj fani będą mogli doświadczyć gry u siebie”.

 

Kingdom Hearts III posiada gwiazdorską obsadę dubbingową złożoną z osób, które ożywiły ukochanych bohaterów popularnych filmów Walt Disney Animation Studios i Pixar Animation Studios. Ci, którzy powracają do swoich ról z filmów Disney Animation to: Kristen Bell, Idina Menzel, Josh Gad i Jonathan Groff z Frozen, Zachary Levi z Tangled, Jamie Cung z Big Hero 6 i inni.

 

Otwierająca grę piosenka Face My Fears od uznanej na świecie piosenkarki Hikaru Utady i nominowanego 8 razy do Grammy Award, oddanego fana serii Kingdom Hearts Skrillexa, jest dostępna teraz na iTunes.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.