ŚWIĘTUJ SWOJE ZWYCIĘSTWA W DESTINY 2 W TRAKCIE PRZESILENIA BOHATERÓW

Newsy
czwartek, 06 sierpnia 2020 516 Wyświetleń 0 Komentarzy
ŚWIĘTUJ SWOJE ZWYCIĘSTWA W DESTINY 2  W TRAKCIE PRZESILENIA BOHATERÓW

Już w krótce w Destiny 2 po raz kolejny rozpocznie się Przesilenie Bohaterów, darmowe wydarzenie dla wszystkich graczy Destiny 2, które trwa od 11 sierpnia do 8 września. Eva Levante powraca do Wieży, by zachęcić Strażników do tego, żeby wspólnie uczcili upór najbardziej wytrwałych obrońców ludzkości. Wszyscy Strażnicy, którzy ukończą zadanie Evy „Rozpoczęcie Przesilenia Bohaterów”, uzyskają dostęp do ścieżki dźwiękowej Przesilenia Bohaterów, którą będą mogli odebrać logując się w sieci na swoich kontach Nagród Bungie.

Wraz z Przesileniem Bohaterów powraca Europejska Strefa Powietrzna (ESP), w której Strażnicy zmierzą się z Rojem, Kombinatem i Upadłymi. Po pokonaniu wrogów istnieje szansa na to, że w skrzyni ze skrabrem znajdą się elementy pancerza Przesilenia Bohaterów.

Ci, którzy pragną zwiększyć swój poziom mocy, będą mogli zbierać fragmenty klucza Przesilenia służące do odblokowania pakietów Przesilenia, w których znajduje się potężny sprzęt oraz nowe ulepszenia pancerza. Przesilenie Bohaterów przyniesie ze sobą także dwa kolejne Triumfy, które będą wliczane do postępów w bieżących Chwilach Triumfu.

Ponadto w Wieży, u Tess Everis dostępne będą nowe uniwersalne zdobienia, oraz nowy cios kończący, nowe akcesoria i emotki. Te uniwersalne zdobienia sprawią, że każdy legendarny pancerz będzie wyglądał jak pancerz Przesilenia i będzie miał charakterystyczny dla danej podklasy blask.

Dodatek Destiny 2: Poza Światłem jest dostępny w przedsprzedaży na wszystkich urządzeniach Xbox One (w tym na konsoli Xbox One X), na PC za pośrednictwem serwisu Steam, na PlayStation®4 oraz w usłudze Stadia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *