Świąteczno-noworoczna aktualizacja World of Warships: Legends

Newsy
środa, 22 grudnia 2021 335 Wyświetleń 0 Komentarzy
Świąteczno-noworoczna aktualizacja World of Warships: Legends

Wargaming, twórcy i wydawcy popularnej gry o bitwach okrętów wojennych World of Warships informują o najnowszej aktualizacji 3.10 do konsolowej wersji gry czyli World of Warships: Legends.

Przede wszystkim do gry trafia legendarny, długo oczekiwany krążownik brytyjski HMS Minotaur, który będzie dostępny do odblokowania w nowej, 6-tygodniowej kampanii. Później będzie on do wynalezienia w Biurze. Wraz z nim do gry trafia HMS Lion do zdobycia za zimowe monety, które otrzymujemy za wykonywanie zadań i misji czy branie udziału w kolejnych sezonach Areny.

Na czas trwania aktualizacji 3.10 będzie wreszcie można wypożyczać za kredyty najpotężniejsze, legendarne jednostki. Ten status ma 12 okrętów, w tym tak kultowe jak pancerniki Yamato czy Iowa. Teraz każdy będzie mógł spróbować swoich sił pływając najpotężniejszymi bestiami.

Nowa aktualizacja to również przebrania dowódców. Ten nowe kosmetyczne elementy pozwolą np. na zrobienie jaśniejszymi śladów pocisków czy odpalanie fajerwerków przy użyciu sygnału dźwiękowego okrętu. W sklepie czeka na Was Śnieżynka i Pani Mikołąjowa.

Świąteczne atrakcje to również sieciowe wydarzenie, w którym uczestniczący gracze będą mogli dzielić się radością wysyłając prezenty w grze innym. Im więcej wymienionych podarunków rośnie poziom Tajemniczego Mikołaja. W zależności od osiągniętego wyniku, gracze dostaną swoje nagrody 10 stycznia na zakończenie wydarzenia.

Wreszcie do biura trafia specjalny projekt, który przyniesie moc nagród jak np. unikatowe permanentne kamuflaże na wybrane okręty (m.in. Futuraka czy Vanguard)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *