Subnautica below zero – premiera na wiosnę!

Newsy
wtorek, 16 lutego 2021 313 Wyświetleń 0 Komentarzy
Subnautica below zero – premiera na wiosnę!

Tytuł ukaże się wiosną 2021 roku na konsole PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One/Series X oraz Nintendo Switch w polskiej (napisy) wersji językowej. Subnautica Below Zero w wydaniu na Nintendo Switch ukaże się w zestawie z jej nagradzaną poprzedniczką – grą Subnautica.

Wielokrotnie nagradzane studio, Unknown Worlds Entertainment, prezentuje powrót do świata 4546B w grze Subnautica Below Zero. Zanurkuj i przeżyj mroźną podwodną przygodę na obcej planecie.

Akcja rozgrywa się rok po oryginalnej wersji Subnautica, Below Zero, a jej celem jest przetrwanie w lodowatych biomach zarówno pod wodą, jak i na lądzie. Wytwarzaj przedmioty, szukaj zapasów i przeżyj kolejny rozdział historii Subnautica.

Kluczem jest przetrwanie. Cechy gry Subnautica Below Zero:

  • Zbieraj cenne surowce, wytwarzaj narzędzia, monitoruj głód i pragnienie, jednocześnie unikając niebezpiecznych dzikich zwierząt, dla których jesteś kolejnym posiłkiem.
  • Podwodne tajemnice planety 4546B: Przybywasz tu w poszukiwaniu odpowiedzi. Zaryzykowałeś wszystko, by się tu dostać i nie odejdziesz, dopóki nie poznasz prawdy…
  • Eksploracja: Poznaj unikalne podwodne i lądowe biomy, które odblokowują surowce oraz odkrywają odpowiedzi, których poszukujesz.
  • Zbuduj bazę:  Tutaj odtworzysz komfort własnego domu. Bazy są niezbędne dla przetrwania — ochronią Cię przed dzikimi zwierzętami oraz surowymi warunkami panującymi na planecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *