STYX: SHARDS OF DARKNESS – JAK TWORZY SIĘ GOBLINA?

Newsy
środa, 22 lutego 2017 617 Wyświetleń 0 Komentarzy
STYX: SHARDS OF DARKNESS – JAK TWORZY SIĘ GOBLINA?

Twórcy gry Styx: Shards of Darkness, studio Cyanide, udostępnili materiał wideo, w którym ukazali proces opracowywania i nadawania życia, osobowości i duszy głównej postaci gry – błyskotliwemu goblinowi Styxowi. Polskim dystrybutorem gry jest cdp.pl.

Styx: Shards of Darkness, gra bardziej ambitna od pierwszej części pod każdym możliwym względem, wyprowadza naszego zwinnego i wyposażonego w nowe umiejętności złodzieja z szarego Akenash do większego świata na spotkanie z nowymi przeciwnikami – a wszystko to na obszarze bardziej złożonych poziomów. Shards of Darkness to większa i lepiej zrealizowana produkcja, której historia wzbogacona została o wstawki filmowe ukazujące w całej okazałości tak charakterystyczny dla Styxa cięty humor. W opisywanym materiale wideo zobaczysz przedsmak jego pełnego sarkazmu, burzącego czwartą ścianę.

Zrozumiesz też, dlaczego Styx nie jest typową postacią z gier i w jaki sposób za pomocą sprytu przezwycięża własne słabości. Jako że jest goblinem, bezpośrednia konfrontacja z wrogiem niesie ze sobą spore ryzyko pożegnania się z życiem. Niezbędna okaże się uważna obserwacja otoczenia, która pomoże ci znaleźć najlepszy sposób na wykorzystanie jego elementów i dostępnych narzędzi do poradzenia sobie w danej sytuacji.

Odkryj, jak ten „paskudny, zielony bohater” dopasowuje się do twojego stylu gry – możesz być gościem, który biega po poziomach i zdobywa każdy możliwy przedmiot, albo postawić na skradanie się i nigdy nie wywołać alarmu. Skorzystaj z akrobatycznych zdolności Styxa, by runąć z góry na niczego nieświadomych przeciwników, lub używaj narzędzi i umiejętności, by całkowicie uniknąć wykrycia. Decyzja należy tylko do ciebie. Niezależnie od tego, jaki sposób gry wybierzesz, Styx będzie ci towarzyszył przez całą przygodę, krytykując nie tylko ciebie, lecz także własnych twórców!

Gra Styx: Shards of Darkness będzie dostępna 14 marca 2017 na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Grę można zamówić już teraz w cdp.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *