Styczniowa oferta PlayStation Plus – Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a i Goat Simulator!

Newsy
czwartek, 02 stycznia 2020 398 Wyświetleń 0 Komentarzy
Styczniowa oferta PlayStation Plus – Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a i Goat Simulator!

Prezentujemy styczniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły: Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a i Goat Simulator, czyli trzy części przygód kultowego już bohatera od studia Naughty Dog oraz możliwość sprawdzenia się w roli niszczącej wszystko kozy. Oferta będzie aktywna w PlayStation Store od 7 stycznia, od godziny 11:00.

Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a

Ta wyjątkowa kolekcja pozwala zapoznać się z najbardziej cenioną serią gier wszech czasów,  w której gracze towarzyszą Nathanowi Drake’owi w niebezpiecznej wyprawie dookoła świata — od skromnych początków po nadzwyczajne odkrycia. Na wszystkich chętnych czekają niezapomniane przygody, gdy Drake z narażeniem życia i przyjaźni będzie ścigał się z bezwzględnymi wrogami, chcąc odkryć niewyobrażalne skarby.

Kolekcja Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a obejmuje wyłącznie kampanie jednoosobowe w grach Uncharted: Fortuna Drake’aUncharted 2: Pośród złodziei oraz Uncharted 3: Oszustwo Drake’a.

Goat Simulator

W grze Goat Simulator wykorzystano „najnowocześniejszą technologię symulacji kozy”, by w  ręce graczy mógł trafić symulator kozy najnowszej generacji. Głównym celem gry Goat Simulator jest sianie maksymalnego zniszczenia pod postacią sympatycznego „pożeracza trawy”. Można śmiało porównać tę grę do oldschoolowej gry deskorolkowej, z tą drobną różnicą, że zamiast wcielać się w rolę skatera, gracz jest kozą i nie wykonuje trików, tylko niszczy co popadnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *