Styczniowa oferta dodatkowych gier Games with Gold dla abonentów Xbox Live Gold

Newsy
czwartek, 19 grudnia 2019 456 Wyświetleń 0 Komentarzy
Styczniowa oferta dodatkowych gier Games with Gold dla abonentów Xbox Live Gold

Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Abonament Xbox Live Gold jest również dostępny w ramach pakietu Xbox Game Pass Ultimate, umożliwiającego dodatkowo dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi Xbox Game Pass.

W ofercie Games with Gold znajdą się:

  • Styx: Shards of Darkness  gra dostępna pomiędzy 1 stycznia – 31 stycznia na konsoli Xbox One
  • Batman: The Telltale Series – The Complete Season – gra dostępna pomiędzy 16 stycznia – 15 lutego na konsoli Xbox One
  • Tekken 6 – gra dostępna pomiędzy 1 stycznia – 15 stycznia na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • LEGO Star Wars II: The Original Trilogy – gra dostępna pomiędzy 16 stycznia – 31 stycznia na konsoli Xbox One i Xbox 360

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *