Styczeń 2022 w HBO GO

Newsy
środa, 05 stycznia 2022 409 Wyświetleń 0 Komentarzy
Styczeń 2022 w HBO GO

Styczeń 2022 w HBO GO przyniesie nowe premiery filmowe i serialowe. Znajdą się wśród nich produkcje dla miłośników historii kostiumowych, komiksowych, opowieści pełnych przygód, magii, miłości czy skandali, ale także wartkiej akcji.

Nadchodzący miesiąc to przede wszystkim powrót nagradzanego serialu HBO Euforia. W drugim sezonie wrócimy do świata 17-letniej Rue (w jej roli świetna Zendaya), która musi odnaleźć nadzieję, balansując jednocześnie między miłością, stratą i uzależnieniem. Innym powracającym tytułem będą Prawi Gemstonowie. W nowym sezonie rodzina światowej sławy teleewangelistów będzie musiała zmierzyć się z zagrożeniem ze strony dawnych i obecnych znajomych, którzy chcą zniszczyć ich imperium. Inną komediową propozycją serialową będzie też nowy serial HBO Ktoś, gdzieśGłówną bohaterką produkcji, która została zainspirowana życiem komiczki i piosenkarki Bridget Everett, jest Sam (w tej roli sama Everett) na pozór typowa mieszkanka stanu Kansas, która czuje się wyobcowana w swoim rodzinnym miasteczku.

Styczeń to także premiera nowego serialu HBO autorstwa Juliana Fellowesa Pozłacany wiek. Będzie to historia o amerykańskim czasie wielkich fortun – tych zdobytych i utraconych. Akcja serialu rozpoczyna na tle tej transformacji, w 1882 roku, gdy po śmierci ojca młoda przeprowadza się z rolniczej Pensylwanii do Nowego Jorku, aby tam zamieszkać z bogatymi ciotkami Agnes van Rhijn oraz Adą Brook. W rolach głównych wystąpiły między innymi Cynthia Nixon i Christine Baranski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *