STRAŻNICY, DESTINY 2: TWIERDZA CIENI JUŻ ZA TYDZIEŃ!

Newsy
wtorek, 24 września 2019 736 Wyświetleń 0 Komentarzy
STRAŻNICY, DESTINY 2: TWIERDZA CIENI JUŻ ZA TYDZIEŃ!

 

Niezależne studio Bungie ujawniło dziś, ku uciesze fanów Destiny, grających na PlayStation 4, Xbox One i PC (Steam), zwiastun premierowy Destiny 2: Twierdza cieni. Gra zostanie opublikowana 1 października, jako początek nowej ery w Destiny.

Podczas gdy bohaterowie ostatniego bezpiecznego miasta koncentrują uwagę na odległych rubieżach naszej galaktyki, nowe Koszmary wyłoniły się ze starożytnego zła, uśpionego niegdyś pod powierzchnią Księżyca.

Wróć na Księżyc. Przebij się do tajemniczej Twierdzy Roju. Współpracuj z Eris, aby zgładzić Koszmary, zanim te na dobre sprowadzą ludzkość do epoki ciemności.

Przygotuj się na nowy „Sezon Nieśmiertelnych” i doświadcz nowej aktywności, odkryj nowe egzotyczne bronie, zbieraj ekskluzywne, uniwersalne ozdoby i rośnij w siłę.

Destiny 2: Twierdza cieni – odkryj zwiastun premierowy:

Destiny 2: Twierdza cieni będzie dostępne od 1 października na PlayStation 4, Xbox One, PC (Steam).

Po więcej informacji na temat Destiny 2 zapraszamy na Bungie.net.

Podczas gdy bohaterowie Ostatniego Bezpiecznego Miasta kierują swoją uwagę na odległe obszary naszej galaktyki, z dawnego zła uśpionego niegdyś pod powierzchnią Księżyca wypełzły nowe Koszmary. Wróć na Księżyc. Wyrusz w głąb tajemniczej Twierdzy Roju. Współpracuj z Eris, aby pokonać Koszmary, zanim na dobre pogrążą ludzkość w Erze Ciemności. W Sezonie Nieśmiertelnych weźmiesz udział w nowych aktywnościach, odkryjesz nowe egzotyczne bronie, zbierzesz ekskluzywne Uniwersalne zdobienia i zwiększysz swą moc.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *