Strajk nauczycieli. Cinema City obniża ceny dla rodziców!

Newsy
czwartek, 11 kwietnia 2019 543 Wyświetleń 0 Komentarzy
Strajk nauczycieli. Cinema City obniża ceny dla rodziców!

Wstrzymana edukacja, odwołane lekcje – publiczne szkoły i przedszkola nieczynne do odwołania. Zaistniała sytuacja wprowadza w życie rodzinne niemałą dezorganizację, wymuszając na rodzicach zmiany dotychczasowych harmonogramów. Do placówek, które wychodzą naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci dołącza Cinema City. Teraz bowiem, rodzice i dzieci za bilety płacą cenę ulgową! Bilety można nabyć w kasach kin oraz na stronie www.cinema-city.pl.

Trwający strajk to zdecydowanie stresujący okres nie tylko dla nauczycieli, ale również dla rodziców, którzy w dość krótkim czasie muszą przeorganizować codzienne obowiązki i zaplanować nie tylko opiekę, ale także rozrywkę dla swoich pociech, pozostających w domach i walczących z dokuczliwą nudą.

Z pomocą przychodzi kino! Od dziś we wszytkach lokalizacjach Cinema City na terenie całego kraju, rodzice i opiekunowie dzieci płacą tyle samo co ich mali podopieczni. Rodzinny seans to nie tylko świetna rozrywka, ale przede wszystkim jest to czas spędzony razem! Chwilowy brak obowiązków, które każdego dnia stanowiły nieodłączny element życia młodego człowieka, może wywołać dezorientację, w codziennej systematyczności– tak ważnej w edukacji każdego ucznia.

Aby pomóc rodzicom i dzieciom w tym niespokojnym okresie, Cinema City wprowadziło specjalne ceny biletów. Przychodząc z dzieckiem do kina, od poniedziałku do piątku, do godziny 15.00 możesz skorzystać z biletu ulgowego nie tylko dla dziecka, ale równie dla siebie.

To specjalna oferta dla tych, którzy pragną spędzić ten nieplanowany, wolny czas, na wspólnej rozrywce ze swoją pociechą, bo śmiech, radość i dobra zabawa, przeżywane wspólnie mają znaczenie w każdej sytuacji!

Oferta dostępna jest we wszystkich kinach Cinema City. Podczas jednej transakcji można kupić maksymalnie 2 bilety dla dorosłych w cenie biletów dla dzieci. Przedstawiona oferta jest ważna do odwołania.

Cinema City oferuje także unikalną, roczną kartę Cinema City Unlimited, dzięki której tylko za 46 zł lub 55 zł miesięcznie, każdy kto ceni wysokiej jakości filmową rozrywkę, może oglądać bez ograniczeń tyle filmów, ile chce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *