SPINTIRES: CZARNOBYL, czyli wycieczka autem po Czarnobylu

Newsy
środa, 20 listopada 2019 432 Wyświetleń 0 Komentarzy
SPINTIRES: CZARNOBYL, czyli wycieczka autem po Czarnobylu

Tytuł będzie dostępny w polskiej wersji językowej (napisy) na komputery osobiste od 13 grudnia 2019 roku.

 

Spintires: Czarnobyl zawiera:

  • Podstawową wersję gry
  • Dodatek Czarnobyl
  • Dodatek Aftermath
  • Dodatek Canyons

Więcej o Spintires:

Weź na siebie odpowiedzialność za kierowanie dużymi pojazdami terenowymi i przemierzaj różnorodne obszary, nawigując jedynie za pomocą mapy i kompasu. Eksploruj poziomy i odblokowuj części mapy, odkrywając jednocześnie nowe pojazdy, stacje benzynowe, warsztaty oraz tartaki.

Zbieraj drewno za pomocą chwytaków montowanych na pojazdach i staraj się dostarczyć je w miejsce docelowe. Uważaj, by nie zniszczyć pojazdu ani nie zużyć całego paliwa przed ukończeniem zadania. Wykorzystuj ukształtowanie terenu, by ułatwić sobie przejazd. Być może konieczne będzie użycie wyciągarki, żeby uwolnić się z błota!

Teren deformujący się w czasie rzeczywistym będzie sprawdzianem sił nawet dla doświadczonego kierowcy terenowego. Podejmiesz to wyzwanie?

Więcej o dodatku Czarnobyl:

Zapnij pasy i wciel się w postać kierowcy terenowej ciężarówki, korzystającego z zupełnie nowych pojazdów opartych o klasyki: B-157 i B-505. Wyposażony w licznik Geigera, unikaj silnie napromieniowanych obszarów i realizuj zlecenia, uważając na uszkodzenia pojazdu. Odkryj niesamowite i niezwykle szczegółowe odwzorowaną mapę m.in. Czarnobylskiej Elektrowni Jądrowej, Prypeci i Czerwonego Lasu. Odwiedź również poligon inspirowany Czarnobylem z ośrodkiem testowania pojazdów!

Więcej o dodatku Aftermath:

Małe miasteczko wraca do życia po burzy, która spowodowała ogromne zniszczenia i powódź. Aby pomóc w odbudowie wioski, dołącz do akcji pozyskiwania drewna. Wskocz za kierownicę nowych pojazdów: B-133 i B-133GYa i pomóż mieszkańcom w naprawieniu szkód spowodowanych katastrofalnym wydarzeniem.

Więcej o dodatku Canyons:

Nowa mapa w dodatku Canyons oferuje ogromny górzysty teren z wąskimi zakrętami i skalistymi klifami. By je przemierzyć, użyj monstrualnego sześciokołowca z podwójnym silnikiem – ratowniczej ciężarówki E-167!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *