Spider-Man: Far From Home – pierwszy zwiastun i informacje

Newsy
wtorek, 15 stycznia 2019 740 Wyświetleń 0 Komentarzy
Spider-Man: Far From Home – pierwszy zwiastun i informacje

W końcu wszyscy fani filmowych przygód Spider-Mana w końcu doczekali się oficjalnego zwiastuna ich kolejnej odsłony, noszącej podtytuł Far From Home. Niemal trzy minuty z uwielbianym przez wielu „pajęczakiem” możecie obejrzeć poniżej.

Film zadebiutuje w naszych kinach 5 lipca 2019 roku.

Opierając się na opisach możemy stwierdzić, że ten pierwszy materiał jest dokładanie tym, co mogli zobaczyć w grudniu goście brazylijskiego konwentu Comic-Con. Na trailerze występują starzy znajomi, z Peterem Parkerem, Nedem Leedsem, Michelle Jones, Nickiem Furym oraz Happy Hoganem na czele, oraz zupełnie nowi bohaterowie, tacy jak Quentin „Mysterio” Beck. Co ciekawe, w przeciwieństwie do komiksów nie ma on być czarnym charakterem. Wręcz przeciwnie, mężczyzna pomoże Spider-Manowi w walce z członkami grupy The Elementals, którzy potrafią władać żywiołami.
Przypominamy, że film będzie pierwszym elementem Marvel Cinematic Universe, który ujrzy światło dzienne po Avengers: Endgame, mającym na dobre zamknąć trwającą od przeszło dekady sagę o kamieniach nieskończoności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.