SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE POJAWI SIĘ NA NINTENDO SWITCH

Newsy
piątek, 09 marca 2018 497 Wyświetleń 0 Komentarzy
SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE  POJAWI SIĘ NA NINTENDO SWITCH

Gracze będą mogli dołączyć do bitwy o ocalenie South Parku już 24 kwietnia.

South Park: The Fractured But Whole będzie dostępne na Nintendo Switch już 24 kwietnia. Stworzone, napisane i wyreżyserowane przez producentów South Park, Treya Parkera i Matta Stone’a oraz wyprodukowane przez Ubisoft San Francisco, South Park: The Fractured But Whole to bulwersująco nieprzyzwoita przygoda z udziałem superbohaterów, w którą gracze będą teraz mogli zagrać zawsze i wszędzie, na Nintendo Switch. South Park: The Fractured But Whole otrzymało kategorię wiekową PEGI 18 i jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 249,99 PLN.

 

Oprócz podstawowej wersji gry, dwa pierwsze dodatki, „Niebezpieczny holopokład” oraz „Od zmierzchu do Casa Bonita” będą dostępne do zakupu osobno lub w ramach przepustki sezonowej. Trzeci dodatek, „Dawać tu Cruncha” również pojawi się na Nintendo Switch, już latem.

 

W The Fractured But Whole, w South Park przestępczość wzrasta, a ulice nigdy nie były tak niebezpieczne.  Gdy nad cichym miasteczkiem w Kolorado zachodzi słońce, budzi się przestępczy półświatek, a na ulicach zaczyna panować chaos. Miasteczko potrzebuje nowych bohaterów, którzy przybędą na pomoc. Eric Cartman wykorzystuje sytuację, aby ocalić miasto i tworzy najlepszą drużynę superbohaterów w historii – Szopa i przyjaciół. On sam, jako Szop, będzie ich liderem.

 

Dodatek Niebezpieczny holopokład teleportuje cię do zupełnie nowych miejsc w miasteczku South Park. Będziesz tam walczyć w starciach przygotowanych przez Kumpli Wolności. Te coraz trudniejsze walki sprawdzą umiejętności każdego superbohatera do maksimum.

 

W Od zmierzchu do Casa Bonita, siostra Mysteriona ma kłopoty. Zadawała się z wampirzymi dzieciakami z South Parku, które przejęły ulubioną restaurację Cartmana, Casa Bonita. Zwalcz mrok mrokiem i skorzystaj z nowej klasy „zrodzonego w zaświatach”, zawierającej cztery nowe okultystyczne moce. Walcz u boku nowej towarzyszki, gotyckiej Henrietty.

 

Więcej informacji o South Park: The Fractured But Whole znaleźć można pod adresem southparkgame.com. Najnowsze wiadomości o wszystkich grach Ubisoft znaleźć można pod adresem ubiblog.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.