SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE – DLC OD ZMIERZCHU DO CASA BONITA DOSTĘPNE OD 20 MARCA!

Newsy
środa, 07 marca 2018 596 Wyświetleń 0 Komentarzy
SOUTH PARK: THE FRACTURED BUT WHOLE – DLC OD ZMIERZCHU DO CASA BONITA DOSTĘPNE OD 20 MARCA!

Dołącz do Szopa i Mysteriona, aby pokonać zło czyhające w Casa Bonita.

South Park Digital Studios ogłosiły, że DLC do South Park: The Fractured But Whole – Od zmierzchu do Casa Bonita – będzie dostępne od 20 marca na komputerowym systemie rozrywki PlayStation, Xbox One i PC. DLC Od zmierzchu do Casa Bonita, stworzone przez South Park Digital Studios i Ubisoft San Francisco, dodaje do South Park: The Fractured But Whole zupełnie nową kampanię fabularną i nową klasę superbohatera. Od zmierzchu do Casa Bonita jest dostępne w sugerowanej cenie detalicznej 49,99 PLN.

 

Siostra Mysteriona ma kłopoty. Zadawała się z wampirzymi dzieciakami z South Parku, które przejęły ulubioną restaurację Cartmana, Casa Bonita. Odwiedź słynną rodzinną jadłodajnię, zbadaj jaskinie czarnego Barta, obejrzyj skoczków do wody, posmakuj magii Meksyku i pokonaj grupę wampirów.

 

Zwalcz mrok mrokiem i skorzystaj z nowej klasy „zrodzonego w zaświatach”, zawierającej cztery nowe okultystyczne moce. Przebierz się w nowe gotyckie kostiumy i zyskaj ekstra łupy. Walcz u boku gotyckiej Henrietty, potężnej wiedźmy wsparcia. Skorzystaj z nowych mocy oraz towarzyszki także w reszcie swojej superbohaterskiej przygody.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *