SKYLANDERS IMAGINATORS ROZKRĘCA KAOS

Gry
środa, 17 sierpnia 2016 719 Wyświetleń 0 Komentarzy
SKYLANDERS IMAGINATORS ROZKRĘCA KAOS

Całkiem nowy poziom z udziałem Crasha Bandicoota wprowadza do gry gościa specjalnego w osobie dr Neo Cortexa, największego wroga Crasha. Znani superzłoczyńcy, Kaos i Dr Neo Cortex, pojawią się w formie grywalnych zabawek Skylanders Senseis tej jesieni! Kaos będzie dostępny za darmo przy zamówieniu przedpremierowym i zakupie pakietu startowego.

Mistrzowie Portali, bądźcie w gotowości! Activision Publishing dostarczy jeszcze więcej zawartości i postaci Skylanders Imaginators już w październiku. Oficjalnym dystrybutorem gry jest cdp.pl.

Już dzisiaj złoczyńcy ze Skylands podbijają Gamescom i odkrywają przed fanami całkowicie nowy poziom dedykowany postaci Crasha Bandicoota – Wyspy Thumpin’ Wumpa. Na prowadzenie wysuwa się najbardziej osławiony złoczyńca Skylands, Kaos, który z pomocą nowego gościa specjalnego, dr Neo Cortexa, z pewnością urozmaici rozgrywkę. Obaj superzłoczyńcy dołączają do grona Skylanders Senseiów jako w pełni grywalne zabawki w Skylanders Imaginators, a Kaos dostępny będzie za darmo dla fanów, którzy dokonają zamówienia przedpremierowego i zakupią pakiet startowySkylanders Imaginators.

– Od momentu, w którym otrzymaliśmy pierwszy fan art., wiedzieliśmy, że gra Skylanders jest wyjątkowa, ponieważ potrafi pobudzać i rozwijać dziecięcą wyobraźnię. Teraz chcemy się przekonać, jakich wspaniałych Skylanderów powołają do życia nasi fani dzięki potężnemu narzędziu do tworzenia postaci Skylanders Imaginators – mówi Paul Reiche, prezes i współzałożyciel Toys For Bob. – Nasi fani mają możliwość stworzenia większej liczby postaci niż jest gwiazd na niebie. Ci Imaginatorzy dołączają do ścisłego grona Senseiów, do którego  należą także ulubieni przez fanów złoczyńcy, teraz zreformowani i walczący po stronie dobra!

Gdy Kaos odkrył potęgę Magii Umysłu i stworzył Doomlanderów, jednym z pierwszych jego dzieł był klon samego siebie! Pewien tego, że na całym świecie nikomu, nawet Skylanderom, nie uda się pokonać naraz więcej niż jednego Kaosa, wysłał swojego klona z zadaniem podbicia Skylands. Jednak, ku jego zdziwieniu, klon – będący również Kaosem – postanowił zagarnąć zwycięstwo tylko dla siebie! W wyniku tych zdarzeń walczy on ze swoim stwórcą, pomagając Skylanderom w ich dążeniu do pokonania prawdziwego Kaosa.

Skylanders Imaginators zabierze fanów na wycieczkę do przeszłości i pozwoli im odkryć Wyspy Thumpin Wumpa, całkiem nowy poziom zainspirowany Crashem Bandicootem i przesiąknięty nostalgią za grami Crash. Na tym poziomie znajdziemy specjalne Crash Zones, które przywracają klasyczną ucieczkę przed wielkim głazem z oryginalnej gry. Jak w każdym poziomie Skylanders, tak i w tym znajdują się sekretne miejsca ze skarbami, do których dostanie się wymaga użycia umiejętności markowej platformówki. W hołdzie złożonym tej ikonicznej postaci z okazji jej 20. urodzin, w dedykowanym jej poziomie umieszczono pełno skrzyń TNT, krabów, świątynnych ruin, owoców Wumpa, wybuchających skrzynek i wiele innych elementów z oryginalnegoCrasha. Wszystko jednak dzieje się w Skylands. Połączenie to wprowadza nową jakość do akcji i walki Skylanderów w świecie wysp Wumpa.

– Nie da się wprowadzić Crasha Bandicoota jako gościa specjalnego Skylanders bez jego odwiecznego wroga, dr Neo Cortexa – mówi Jen Oneal, szefowa studia Vicarious Visions. – Ten poziom ma za zadanie połączyć najlepsze elementy gier Skylanders i Crash w jedną niesamowitą przygodę. Graczom na pewno spodoba się sposób, w jaki postanowiliśmy oddać hołd tradycyjnym grom Crash w tym muzycznym, wypełnionym skrzyniami TNT poziomie. Dla fanów Crasha to będzie powrót do ich ukochanego, starego świata Crasha Bandicoota, lecz we wspaniałej rozdzielczości 1080p.

W grze dowiadujemy się, że podczas Święta Zrównania świat Skylands znalazł się w tym samym ustawieniu co Wyspy Wumpa. Po przybyciu na miejsce Spyro i Mags odkrywają, że dr Neo Cortex (głos: Lex Lang) stworzył straszną maszynę, dzięki której zamierza wykorzystać rytmiczną moc związaną ze świętem wyspy, aby zrealizować swój najnowszy nikczemny plan! Gdy w wyniku pewnych wydarzeń maszyna nie działa tak, jak powinna, drużyna zostaje odłączona od reszty. Crash (głos: Jess Harnell) musi dołączyć do Skylanderów i swojego odwiecznego wroga, Neo Cortexa, by przywrócić święto na właściwy tor, zanim wyspy Wumpa zostaną zniszczone na zawsze!

Wyspy Thumpin Wumpa będą dostępne dla graczy, którzy dokonają zakupu pakietu startowego Skylanders Imaginators z Crashem Bandicootem na systemy PlayStation na premierę. Należy również nadmienić, że już niedługo Mistrzowie Portali będą mogli zbierać Tajemnicze Skrzynie Imaginite. Dzięki nim będzie można odblokować nowe elementy tworzenia, takie jak sprzęt, broń i elementy do Imaginatorów graczy.

Skylanders Imaginators daje graczom możliwość wyzwolenia swojej wyobraźni, pozwalając na tworzenie własnych Skylanderów. Mistrzowie Portali będą mogli korzystać z ogromnych możliwości, jakie daje im gra – włącznie z wyglądem, mocami, umiejętnościami, nazwami, powiedzonkami, motywami muzycznymi i wieloma innymi – w procesie tworzenia najbardziej wymyślnych Skylanderów. Stworzona przez Toys For Bob gra Skylanders Imaginators będzie obsługiwać wszystkich (ponad 300!) Skylanderów z poprzednich gier. Premiera zaplanowana jest na 14 października 2016 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.