SKILLFACTOR – SZANSA DLA NOWEGO POKOLENIA ESPORTU

Newsy
wtorek, 05 stycznia 2021 364 Wyświetleń 0 Komentarzy
SKILLFACTOR – SZANSA DLA NOWEGO POKOLENIA ESPORTU

4 stycznia startuje projekt SkillFactor będący eventem bazujący na formule “talent show”. Misją SkillFactor jest znalezienie młodych talentów i umożliwienie im zaistnienie na polskiej scenie CS:GO korzystając z wiedzy przekazanej przez ekspertów.
W akcji udział weźmie 4 trenerów będących profesjonalnymi graczami CS:GO z polskiej czołówki: Janusz „Snax” Pogorzelski, Paweł “innocent“ Mocek, Grzegorz „Szpero” Dziamałek i Paweł „Saju” Pawelczak.
W trakcie trwania projektu przeprowadzone zostaną kwalifikacje do każdej z drużyn prowadzonych przez poszczególnych trenerów, a zapisać się będzie można za pośrednictwem strony internetowej www.skillfactor.pl.

Po przejściu kwalifikacji drużyny odbędą trening pod okiem profesjonalistów, aby na końcu zmierzyć się w wielkim finale.

 

“To bardzo ciekawa i ważna dla polskiej sceny inicjatywa – wielu graczy posiada predyspozycje do gry na profesjonalnym szczeblu i czeka tylko na ich odkrycie. Tego typu wydarzenie to nie tylko ciekawe show i nowa dla esportu formuła, ale również niepowtarzalna szansa na wspólny trening ze swoim idolem i spełnienie marzeń” – mówi Michał Miłkowski, Head of the Component Department & PC ACTION S.A.

„Naszym celem jest nie tylko zapewnienie widzom emocji podczas oglądania rywalizacji, ale przyczynienie do rozwoju młodego pokolenia graczy CS:GO. Wierzę, że każdy może spełnić swoje marzenia” wspomina Daniel Piątek, Prezes VYRAL.

 

Partnerami i sponsorami projektu są ACTINA, Sferis.pl, HP Omen, ASUS oraz AMD.
W trakcie trwania wydarzenia przygotują oni specjalne promocje na peryferia, komputery gamingowe oraz podzespoły, które będzie można znaleźć na stronie internetowej SkillFactor. Organizatorem wydarzenia jest agencja marketingowa VYRAL.

 

Więcej informacji na temat SkillFactor oraz bieżącą komunikację będzie można znaleźć na social media:

Facebook https://www.facebook.com/SkillFactorpl,

Twitter https://twitter.com/skillfactorpl ,

Instagram https://www.instagram.com/skillfactorpl/
Twitch.tv https://www.twitch.tv/vyralpro

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *