Sierpniowa oferta PlayStation Plus – Wipeout: Omega Collection i Sniper Elite 4!

Newsy
środa, 31 lipca 2019 663 Wyświetleń 0 Komentarzy
Sierpniowa oferta PlayStation Plus – Wipeout: Omega Collection i Sniper Elite 4!

Sony Interactive Entertainment ogłasza sierpniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa wyjątkowe tytuły Wipeout: Omega Collection i Sniper Elite 4, czyli dobrze znane wszystkim pokoleniom graczy futurystyczne wyścigi oraz kolejna odsłona przygód snajpera, Karla Fairburne’a. Gry zasługują na szczególną uwagę, ze względu na możliwość rozgrywki w trybach single i multiplayer, dodatkowym atutem są również wysokie oceny na serwisie Metacritic. Oferta o łącznej wartości ponad 430 PLN będzie aktywna w PlayStation Store  od 6 sierpnia od godziny 11:00.

 

Wipeout: Omega Collection

 

Propozycja dla wszystkich fanów kosmicznych wyścigów. Najnowsza odsłona kultowej gry to połączenie trzech odświeżonych tytułów, w tym edycji z konsol PlayStation 3 i PS Vita. Dodatkową gratką dla wszystkich graczy może okazać się także zawartość VR. Na graczy czeka 26 torów, 46 unikatowych pojazdów i możliwość skorzystania z 9 trybów gry. To szansa na spróbowanie swoich sił w ostrych jak brzytwa zakrętach, niespodziewanych obniżeniach i pętlach, które nie raz wywołają zawroty głowy.

 

Sniper Elite 4

Na wszystkich graczy czeka niespotykana dotąd swoboda w największej i najbardziej zaawansowanej grze snajperskiej osadzonej w realiach II Wojny Światowej. Sniper Elite 4 to taktyczne potyczki z perspektywy trzeciej osoby, różne tryby rozgrywki i epickie strzały z dystansu na gigantycznych mapach, na których trzeba wyzwolić Włochy z rąk faszystów. Tajny agent i strzelec wyborowy Karl Fairburne musi walczyć u boku dzielnych mężczyzn i kobiet z włoskiego ruchu oporu, aby zwalczyć nowe, przerażające niebezpieczeństwo zagrażające planowanej ofensywie alianckiej w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *