Sierpniowa oferta PlayStation Plus – Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered i Fall Guys: Ultimate Knockout!

Newsy
poniedziałek, 27 lipca 2020 339 Wyświetleń 0 Komentarzy
Sierpniowa oferta PlayStation Plus – Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered i Fall Guys: Ultimate Knockout!

Prezentujemy sierpniową ofertę subskrypcji PlayStation Plus. Na wszystkie osoby posiadające aktywne członkostwo czekają dwa tytuły: Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered oraz Fall Guys: Ultimate Knockout, czyli odświeżona wersja kampanii dla jednego gracza w kultowej strzelance i pełny zwariowanych wyzwań
100-osobowy tytuł dla wielu graczy. W pierwszą z przedstawionych gier, będzie można zagrać już jutro, natomiast druga dołączy do oferty 4 sierpnia.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered

Na wszystkich graczy czeka do odkrycia na nowo epicka kampania dla jednego gracza z bestsellerowej gry Call of Duty: Modern Warfare 2 z 2009 roku, tym razem w odświeżonej jakości HD. Wszyscy zainteresowani będą mieli szansę dołączyć do Soapa, Price’a, Ghosta i reszty grupy uderzeniowej 141, w rozciągającej się na całą kulę ziemską walce, podczas tak klasycznych misji, jak „Na krawędzi”, „Gułag” czy „Bravo Delta”.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Aby cieszyć się ze zwycięstwa w tym kolorowym, 100-osobowym tytule dla wielu graczy, trzeba przetrwać serię zwariowanych, wręcz szalonych wyzwań. Swoją wytrzymałość można sprawdzić w bezlitosnych kooperacyjnych wyzwaniach, w których wszystko jest dozwolone, a do kolejnej rundy może przejść tylko jedna drużyna. W czasie rozgrywki, gracze będą musieli pokonywać zabawne przeszkody, od przebijania drzwi, przez jazdę na gigantycznej deskorolce, aż po ściganie się na szczyty gór nafaszerowanych pułapkami. Dodatkowo, każdego Fall Guy’a można spersonalizować, ubierając mu szykowny strój ananasa lub uszy królika.

Darmowy weekend z trybem dla wielu graczy

W przyszłym miesiącu na PlayStation 4 pojawi się kolejny darmowy weekend dla wielu graczy, który rozpoczynie się w sobotę 8 sierpnia o 12:00 i potrwa do niedzieli 9 sierpnia do 23:59 czasu lokalnego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *