Siedmiu wspaniałych na ekranach IMAX

Newsy
środa, 21 września 2016 720 Wyświetleń 0 Komentarzy
Siedmiu wspaniałych na ekranach IMAX

Łowca głów, Hazardzista, Kryminalista, Tropiciel, Strzelec Wyborowy, Wojownik i Zabójca powracają po 60 latach w zremasterowanej wersji specjalnie na potrzeby projekcji na ekranach IMAX. Reżyser Antoine Fugua przedstawia nowoczesną wersję klasycznego westernu. W rolach głównych zobaczymy nie tylko wspaniałych, ale przystojnych i utalentowanych aktorów, m.in.: Denzel Washington, Ethan Hawke, Chris Pratt. Siedmiu wspaniałych od 23 września do obejrzenia w kinach IMAX, a bilety już w sprzedaży na www.cinema-city.pl

 

Remake legendarnego westernu Siedmiu wspaniałych z 1960 roku w reżyserii Antoine’a Fuqua jest jedną z najbardziej oczekiwanych jesiennych premier. I nie tylko ze względu na ciekawość, jak będzie wyglądać siedmiu wspaniałych bohaterów „60 lat później”, ale także z uwagi na wersję IMAX filmu. Specjalnie dla widzów kin IMAX produkcja została przygotowana w wersji The IMAX Experience, tj. poddana remasteringowi cyfrowemu (IMAX DMR). Co to oznacza dla naszych doznań? Krystaliczny obraz w połączeniu z niestandardową geometrią ekranu i cyfrowym dźwiękiem dobiegającym idealnie do ucha każdego widza niezależnie od zajmowanego miejsca na sali. A to wszystko tworzy unikalny, dosłownie „wystrzałowy” efekt.

Armia bandytów terroryzuje małą wioskę na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Zrozpaczeni farmerzy zwracają się z prośbą o pomoc do grupy rewolwerowców. Siedmiu najemników postanawia stawić czoło przeważającym siłom przeciwnika, choć wydają się nie mieć szans. Czy najtwardsi rewolwerowcy będą w stanie uwolnić wioskę spod bandyckich rządów? Czy zapewnią mieszkańcom spokój i bezpieczeństwo?

 

W rolach głównych wystąpili m.in.: Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Martin Sensmeier i Manuel Garcia-Ruflo.

 

Siedmiu wspaniałych od 23 września w kinach IMAX® (Punkt 44 Katowice, Plaza Kraków, Manufaktura Łódź, Plaza Poznań i Sadyba Warszawa), salach ŠKODA 4DX (Arkadia Warszawa, Bonarka Kraków, Felicity Lublin) oraz we wszystkich kinach Cinema City.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.