Shadow Tactics w pudełkowym wydaniu premium Shogun Edition wyłącznie w Polsce

Bez kategorii
środa, 09 listopada 2016 751 Wyświetleń 0 Komentarzy
Shadow Tactics w pudełkowym wydaniu premium Shogun Edition wyłącznie w Polsce

Produkcja Daedalic Entertainment pod tytułem Shadow Tactics: Blades of Shogun jest kolejną, którą Wydawnictwa Techland wprowadza na rynek w bogatej edycji premium. Taktyczna strategia rozgrywająca się w czasach feudalnej Japonii, okrzyknięta następcą kultowej serii Commandos, trafi na polski rynek 6 grudnia. Wraz z Shogun Edition gracze otrzymają szereg dodatków.

Shadow Tactics: Blades of Shogun to szereg złożonych misji wymagających taktycznego myślenia. Do dyspozycji gracza zostaje oddana piątka bohaterów. Ninja najlepiej czuje się pod osłoną cienia, a samuraj Mugen dzięki sile potrafi walczyć z kilkoma przeciwnikami na raz. Gejsza Aiko to mistrzyni kamuflażu, Yuki specjalizuje się w zastawianiu pułapek, z kolei Takuma – w atakach z dystansu. Tylko w pełni wykorzystując indywidualne predyspozycje każdej postaci gracze będą w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom

„Tym razem nasze wydanie premium to ukłon w stronę fanów taktycznej walki oraz gier takich jak Commandos, Jagged Alliance czy Desperados. Shadow Tactics czerpie garściami z tych wspominanych do dziś przez graczy produkcji i dodaje od siebie unikatowy setting Kraju Kwitnącej Wiśni.” – mówi Tomasz Gawlikowski, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Wydawnictwie Techland. „Do wersji premium trafiają szczególne produkcje. Wysoka jakość tych wydań jest jednym ze znaków rozpoznawczych naszego wydawnictwa.” – dodaje.

 

 

Oprócz gry w skład Shogun Edition wejdą następujące dodatki:

 Ponad 100-stronicowy artbook połączony z poradnikiem

 5 kart przedstawiających głównych bohaterów z ich unikatowymi zdolnościami

 5 pocztówek z gry

 Mapa oraz fanowski plakat

 Płyta ze ścieżką dźwiękową

 Drukowana rozpiska klawiszy i przycisków na padzie

 Certyfikat ninja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *