SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE – ZAMÓW GRĘ PRZED PREMIERĄ

Newsy
wtorek, 25 września 2018 589 Wyświetleń 0 Komentarzy
SEKIRO: SHADOWS DIE TWICE – ZAMÓW GRĘ PRZED PREMIERĄ

Sekiro: Shadows Die Twice można już zamawiać przedpremierowo w dobrych sklepach online z grami. Dodatkowo, wybrani sprzedawcy oferują Edycję Kolekcjonerską gry, której zawartość publikujemy poniżej. Tytuł będzie miał premierę 22 marca 2019 roku w polskiej (napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru na PlayStation4, Xbox One oraz PC.

Sekiro: Shadows Die Twice to trzecioosobowa, przygodowa gra akcji z elementami RPG od firmy FromSoftware. Fani bez problemu rozpoznają interesujący styl znany z gier tego studia, w którym dominuje walka. Wyreżyserowany przez Hidetaka Miyazaki tytuł stawia gracza w roli nieustraszonego wojownika podczas misji ratunkowej jego mistrza, młodego władcy i zimnej zemsty na jego arcywrogu. Gracze na pewno docenią rozległy świat pełny pięknych widoków, olbrzymich zamków, dziwnej broni i przerażających wrogów. Wśród głównych cech gry warto wymienić:

·         Walkę mieczem: główny sposób walki w Sekiro: Shadows Die Twice oparty jest o intensywne zderzenia stali o stal. Gracze przejmą kontrolę nad specjalnymi Sztukami Miecza, by uzupełnić regularne ataki i zniszczyć obronę wroga przed wyprowadzeniem ostatecznego ciosu;

·         Protezę Shinobi: Gracze mogą wyposażyć i przełączać się między różnymi unikalnymi protezami, by wykorzystać słabe strony wrogów. Dodatkowo, narzędzia takie jak hak mogą być wykorzystane do nowego wymiaru eksploracji i przemierzaniu świata gry;

·         Zmartwychwstanie: Wykorzystane jako szansa na taktyczny odwrót lub fortel i przejście do kontrofensywy. Ta nowa strategia walki pozwala graczom na wskrzeszenie się na miejscu, nawet po szybkiej śmierci.

Edycja Kolekcjonerska Sekiro: Shadows Die Twice będzie zawierać:

·         Pełną wersję gry

·         18-centymetrową figurkę Shinobi

·         SteelBook

·         Kolekcjonerski Artbook

·         Mapę

·         Cyfrowy Soundtrack

·         Replikę monet z gry

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *