Sekiro: Shadows Die Twice – dziś premiera

Newsy
piątek, 22 marca 2019 574 Wyświetleń 0 Komentarzy
Sekiro: Shadows Die Twice – dziś premiera

Ponad 50 nagród i nominacji, w tym dla najlepszej gry targów gamescom 2018.

FromSoftware zanurza gracza w świecie wyobrażonej na nowo XVI-wiecznej Japonii, pełnej walk na japońskie miecze, unikalnych mechanik skradania oraz pięknej śmierci.

Gracze na całym świecie wyruszą na niezapomnianą podróż, podczas której śmierć stanie się zarówno ich wrogiem, jak i sojusznikiem – wszystko to dzięki długo wyczekiwanej grze wideo Sekiro: Shadows Die Twice. Gra Sekiro: Shadows Die Twice, wyreżyserowana przez Hidetakę Miyazaki z FromSoftware (Dark Souls oraz Bloodborne), która ma dziś premierę, jest epicką przygodą wprowadzającą graczy w piękny, mroczny świat pełen brutalnych wrogów, intensywnych pojedynków na miecze oraz wciągającej wertykalnej eksploracji! Gra jest już dostępna na PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, rodzinę urządzeń Xbox One od Microsoft, włącznie z Xbox One X, oraz PC poprzez Steam.

Gracze odkryją w Sekiro: Shadows Die Twice zupełnie nowy rodzaj rozgrywki, przyjmując rolę “jednorękiego wilka”. Jako jedyny protagonista gry, wilk jest zobligowany do służenia i bronienia z użyciem swojego nowozdobytego sztucznego ramienia shinobi, aby odzyskać honor, uratować swego mistrza znanego jako Dziedzic Niebios oraz zemścić się na swoim wrogu za wszelką cenę. Sekiro: Shadows Die Twice oferuję eksplorację opartą o nagrody, podczas której gracze znajdują nowe przedmioty, poznają nowe postaci, natykają się na ukryte wyzwania i zdobywają więcej wiedzy o bogatym tle fabularnym świata gry – wszystko to w szczegółowo oddanym świecie pełnym pięknych widoków, unikalnej broni i wrogów o ponadludzkiej mocy.

„Sekiro: Shadows Die Twice to gra osadzona w czasach japońskiej ery Sengoku, która przedstawia ogromną bitwę, do której staje samotny, jednoręki shinobi. Zniszczone i umierające krajobrazy połączone z paletą intensywnych kolorów tworzą świat gry wierny stylowi FromSoftware, w którym gracz jest zawsze o krok od śmierci. Mamy nadzieję, że zarówno nowi, jak i starzy fani zachwycą się wędróką naszego shinobi, bogatą w intensywne i dynamiczne walki” – powiedział Hidetaka Miyazaki, prezydent FromSoftware i reżyser Sekiro: Shadows Die Twice.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.