Rusza zamknięta beta Ghost Recon Breakpoint

Newsy
środa, 04 września 2019 415 Wyświetleń 0 Komentarzy
Rusza zamknięta beta Ghost Recon Breakpoint

TOM CLANCY’S GHOST RECON® BREAKPOINT – SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE ZAMKNIĘTEJ BETY ORAZ UJAWNIENIE PLANU WSPARCIA PO PREMIERZE GRY

Pobierz wcześniej zamkniętą betę, weź udział w wydarzeniu charytatywnym „Man Down” i obejrzyj nowy zwiastun przedstawiający Cole’a D. Walkera, w którego wcielił się uznany aktor Jon Bernthal, oraz jego przemianę z żołnierza Duchów w przywódcę Wilków.

Wszyscy, którzy zagwarantowali sobie dostęp do zamkniętych beta testów Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint mogą zacząć pobierać wersję testową, aby zagrać w nią na wszystkich dostępnych platformach między 5 a 8 września. Zamknięta beta jest dostępna dla graczy, którzy zamówią tytuł w przedsprzedaży*, subskrybentów UPLAY+, uczestników technicznego testu online, a także losowo wybranych osób, które zarejestrowały się na stronie bghostrecon.com/beta. Biorący udział w zamkniętej becie będą też mieli okazję dołączyć do „Man Down”, specjalnego wydarzenia charytatywnego mającego na celu zebranie pieniędzy dla globalnej organizacji pozarządowej Child’s Play.

Podczas zamkniętej bety użytkownicy będą mieli dostęp do kilku regionów, a także szeregu misji do rozegrania solo lub w nawet czteroosobowym trybie współpracy. Umiejętności bojowe graczy sprawdzą natomiast strefy dronów, na których będą oni mogli ścierać się z murmurami – małymi, latającymi maszynami atakującymi rojem – aamonami, czyli średniej wielkości dronami lądowymi, a także behemotami – ogromnymi, potężnie opancerzonymi jednostkami o sporej sile ognia. Więcej informacji o zamkniętej becie można znaleźć tutaj.

Podczas zamkniętej bety gracze będą mogli ponadto wziąć udział w specjalnym wydarzeniu charytatywnym o nazwie „Man Down” i wspomóc w ten sposób zbiórkę pieniędzy na rzecz Child’s Play, tworząc zespoły w trybie współpracy i pomagając swoim sojusznikom poprzez reanimację. Im więcej użytkowników weźmie udział w wydarzeniu, tym większa będzie darowizna przekazana przez Ubisoft, tak więc łączcie siły i chrońcie członków swojej drużyny!

Oprócz szczegółów związanych z zamkniętą betą opublikowany został także plan popremierowy na rok 1. Rozpocznie się on w chwili premiery gry wraz z operacją Greenstone, po której w czteromiesięcznych odstępach pojawią się epizod 2 i 3. Każdy z nich zawierać będzie wiele godzin nowej zawartości i innych elementów, w tym nową przygodę, nową zawartość endgame’ową (raid i aktualizacje), misje frakcyjne, a także aktualizacje PvP oraz standardową nową zawartość. Oto szczegóły:

  • Nowe przygody: w każdym epizodzie pojawią się nowe treści fabularne rozwijające główny wątek gry.
  • Nowa zawartość endgame’owa: każdy epizod zapewni zawartość endgame’ową – w pierwszym z nich będzie to raid „Projekt Tytan”. Gracze zbadają podczas niego aktywny wulkan na nowej wyspie archipelagu Auroa i będą musieli wykorzystać wszystko, czego się dotąd nauczyli, aby zmierzyć się z groźnymi wyzwaniami w czteroosobowym trybie współpracy. Raid ten będzie można rozgrywać wielokrotnie, korzystając z dowolnego stylu rozgrywki.
  • Nowe misje frakcyjne: frakcje w grze będą ewoluować wraz z upływem czasu. Co miesiąc ukazywać będą się nowe fabularne misje frakcyjne zapewniające świeżą zawartość. Ponadto codziennie udostępniane będą standardowe misje frakcyjne pozwalające wspierać frakcje i rozwijać związaną z nimi fabułę.
  • Nowe klasy: w ciągu roku po premierze gry wprowadzone zostaną trzy nowe klasy, począwszy od inżyniera – eksperta w hakowaniu.
  • Wydarzenia na żywo: w wydarzeniach tych pojawią się VIP-owie, z których pomocą Nomad zmierzy się z nowymi, straszliwymi zagrożeniami. Każdy epizod roku 1 uwzględniać będzie nowe trwające miesiąc wydarzenie.
  • Aktualizacje PvP: poza trzema nowymi klasami roku 1, które będą w pełni grywalne w trybie PvP, udostępnione zostaną też nowe mapy i aktualizacje, dzięki którym fanom Ghost War nie zabraknie nowych wyzwań.
  • Regularnie dodawana nowa zawartość: każdy epizod zawierać będzie nową zawartość, taką jak misje, aktywności czy elementy do odblokowania.

 

Graczy pragnących zanurzyć się w świecie Auroi jeszcze bardziej z pewnością zainteresuje powieść „The World of Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint”, która będzie mieć swoją premierę 31 października. Jest ona już dostępna w przedsprzedaży tutaj i zawiera szczegóły dotyczące powstawania gry, tworzenia jej uniwersum oraz tajemnic Auroi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *