Rusza kolejna edycja Crystal Canvas!

Newsy
wtorek, 04 sierpnia 2020 375 Wyświetleń 0 Komentarzy
Rusza kolejna edycja Crystal Canvas!

Crystal Canvas to międzynarodowy konkurs grafiki cyfrowej, który już po raz trzeci będzie częścią Poznań Game Arena oraz Game Industry Conference.

Konkurs ma charakter otwarty i jest skierowany do wszystkich artystów tworzących grafikę koncepcyjną i promocyjną do gier wideo. Związek z branżą gamingową nie jest jednak warunkiem koniecznym. Organizatorzy zapraszają do udziału także tych artystów, którzy tworzą grafikę cyfrową, ale nie są bezpośrednio związani z grami komputerowymi. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Tematem tegorocznej edycji konkursu jest „Woda”. Uczestnicy mają za zadanie przygotować grafikę koncepcyjną oraz promocyjną. Najlepsze prace wskaże jury w międzynarodowej obsadzie: David Mullich, Jakub Różalski, Kate Edwards, Kutay Cengil, Phillip Zhang, Renee Gittins. Pula nagród wynosi 1100 euro. Zwycięzca może liczyć na nagrodę w wysokości 600 euro, z kolei uczestnik, który zajmie drugie miejsce otrzyma 300 euro nagrody. Za zajęcie trzeciego miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 200 euro.

Konkursowe prace można składać online w dniach od 5 sierpnia do 15 września. Rozdanie nagród, wernisaż oraz wystawa projektów odbędą się podczas targów Poznań Game Arena oraz konferencji Game Industry Conference, które odbędą się w dniach od 9 do 11 października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *