Re-Legion, cyberpunkowego RTS-a na PC, 31 stycznia

Newsy
poniedziałek, 28 stycznia 2019 427 Wyświetleń 0 Komentarzy
Re-Legion, cyberpunkowego RTS-a na PC, 31 stycznia

Re-Legion, zostanie opublikowana na Steam w przyszły czwartek, 31 stycznia w cenie 19,99 USD (17,99 EUR). Aby uczcić tę premierę, 1C oferuje graczom 10% zniżki (17,99 USD / 16,19 EUR) przez pierwsze dwa tygodnie od premiery.


 

Re-Legion to RTS z izometrycznym widokiem na rozgrywkę, w którym gracze wcielają się w proroka w technokratycznym społeczeństwie. Mogą w nim zdefiniować swój własny system przekonań i ukształtować obywateli, a następnie zamienić ich w jednostki bojowe, aby pozbyć się niewierzących i ich lidera, Eliona. W miarę jak zwiększa on  swoją władzę, zmienia niewierzących obywateli w swoich „naśladowców” – wprowadzając zupełnie inny system zarządzania zasobami, w którym konwersja zwykłych ludzi prowadzi do dominacji gracza.

W ciągu ostatniego roku Re-Legion zwróciło na siebie uwagę na różne pokazach dzięki unikalnym cyberpunkowym założeniom, nowatorską mechaniką konwersji jednostek i tworzenia kultu, a także neonowo-mrocznemu kierunkowi artystycznemu. W miarę rozwoju fabuły, gracze będą konwertować coraz więcej zwolenników – w praktyce swoje jednostki – a kult poszerzy możliwości uzyskując „CryptoKredyty”. Dzięki nim uzyskamy dostęp do upgrade’ów, podczas gdy kultyści zwiększają swoją Wiarę, drugorzędny zasób, w celu zdobycia i wykorzystania specjalnych umiejętności. Kultyści mogą również hakować, aby poszerzać terytoria i przejmować nad nimi kontrolę, a także do przekształcania innych mieszkańców czy też walki z wrogimi jednostkami i niewierzącymi.

 

Oprócz daty premiery, firma ujawniła również szczegóły dotyczące oficjalnego soundtracku Re-Legion. Kompletny, napędzany techno OST z 15 utworami dostępny będzie za 3,99 $ (lub dzięki 10% zniżce 3,59 $ podczas premiery) na Steam. Dostępny również będzie cyfrowy artbook za 2,99 USD (podczas premiery w cenie promocyjne 2,69 USD), a fani będą mogli kupić także wersję Deluxe Re-Legion łączącą grę, OST i artbook za 22,65 USD (19,88 €), dostępną na premierę z 10 % upustem (20,39 $ / 17,89 €).

 

Cechy gry

 

  • Unikalna mechanika RTS, w której pozyskuje się nowe jednostki, zamieniając obywateli w zwolenników
  • Żywa futurystyczna wizja cyberpunka i mroczna atmosfera
  • Dojrzała historia, która oferuje głębokie tło fabularne i wybory moralne
  • Możliwość stworzenia własnego kultu przy użyciu oryginalnego systemu Dogm, który zwiększa regrywalność tytułu
  • Specjalna mechanika kontroli terytorium z wykorzystaniem technik hakerskich

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.