QuakeCon po raz pierwszy w Europie!

Newsy
środa, 08 maja 2019 584 Wyświetleń 0 Komentarzy
QuakeCon po raz pierwszy w Europie!

QuakeCon pojawi się w Europie po raz pierwszy w historii, podczas Year of DOOM

Dziś z ogromną przyjemnością przedstawiamy ewolucję QUAKECON. W tym roku, po raz pierwszy w historii, Bethesda Softworks urządza „QUAKECON Europe”, który odbędzie się w dniach 26-27 lipca, w Printworks, w Londynie. Bezpłatne wydarzenie będzie trwało równocześnie z tradycyjnym konwentem w Dallas, w Teksasie.

 

W związku z trwającymi właśnie obchodami „Year of DOOM”, fani odwiedzający konwent będą mogli zagrać w najnowsze i najlepsze gry od Bethesdy. Gwiazdą tego dwudniowego wydarzenia będzie DOOM Eternal, w którego będzie można zagrać po raz pierwszy poza Ameryką Północną. Dodatkowo będzie można osobiście sprawdzić szereg innych tytułów – już wydanych i jeszcze czekających na premierę.

 

Wolfenstein: Youngblood, RAGE 2, QUAKE Champions, Fallout 76 i The Elder Scrolls Online – to tylko kilka pozycji, w które będzie można zagrać, ale to nie wszystko. Podczas QUAKECON Europe będzie można nie tylko po raz pierwszy poza Ameryką Północną zagrać w DOOM Eternal, ale także zobaczyć, od czego wszystko się zaczęło – pojawi się bowiem obszar retro, przedstawiający skromne początki DOOM-a.

 

Oprócz tego, podczas konwentu dostępne będą galerie z grafikami, panele z udziałem ekspertów z branży gier wideo, kącik gier planszowych oraz możliwość spotkania z pracownikami Bethesdy.

 

Aby uzyskać więcej informacji o QuakeCon Europe, zarejestrować się i otrzymać pierwsze informacje o sprzedaży biletów, zapraszamy pod adres www.quakecon.org/europe

 

Zapraszamy do Londynu na to inauguracyjne wydarzenie. Zabierzcie znajomych. Bądźmy razem.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, dotyczące wydarzenia, zapraszamy do kontaktu pod adresem quakeconeurope@bethsofteurope.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.