Quake Champions | Przepustka bojowa i tryb CTF przybywają w ramach grudniowej aktualizacji

Newsy
piątek, 21 grudnia 2018 515 Wyświetleń 0 Komentarzy
Quake Champions | Przepustka bojowa i tryb CTF przybywają w ramach grudniowej aktualizacji

Zabawa z Quake Champions stała się jeszcze bardziej ekscytująca dzięki grudniowej aktualizacji. Nowa przepustka bojowa oznacza, że gracze mogą zdobywać unikatowe nagrody poprzez zupełnie nowy system postępów czempionów. Do tego długo oczekiwane pojawienie się trybu przejmowania flagi, zupełnie nowa mapa i mnóstwo dodatkowych aktualizacji i usprawnień – to wszystko powoduje, że grudniowa aktualizacja jest jedną z najbardziej ekscytujących w historii.

  • Przepustka bojowa: Płatna przepustka bojowa Quake Champions jest już dostępna, w cenie 1000 szt. platyny. Przepustka bojowa zawiera 100 poziomów i wprowadza dodatkowe zmiany do systemu ekonomii w grze – usuwa między innymi plecaki i skrzynie, konsoliduje waluty i nie tylko. Nowy system oferuje graczom bezpłatną ścieżkę nagród, a także opcjonalną, płatną „przepustkę bojową”, która odblokowuje jeszcze więcej przedmiotów, dostępnych na wyłączność.
  • Postępy czempionów: Gracze będą mogli teraz awansować konkretnych czempionów, zaliczając różne wyzwania w grze. Zaliczenie wyzwania tygodniowego i awansowanie w przepustce bojowej da graczom „odłamki”, walutę którą można wydać na odblokowanie elementów unikatowych dla każdego czempiona.
  • Przejmowanie flagi: Klasyczny tryb FPS powraca, z całą charakterystyczną dynamiką Quake. Do aktualizacji dołączono także nową mapę Citadel, specjalnie zaprojektowaną dla CTF. Przygotujcie swoje drużyny i skorzystajcie z wszelkich dostępnych środków, aby obronić flagę.

Społeczność prosiła o zmiany w systemie postępów i nagród, a my, w grudniowej aktualizacji, spełniamy te prośby. Zapraszamy do przeczytania tego artykułu, aby dowiedzieć się więcej o tym, czego można spodziewać się po przepustce bojowej Quake Champions.

Zapraszamy na oficjalną stronę gry, dostępną pod adresem www.Quake.com, aby uzyskać więcej informacji na temat tych dodatków i aktualizacji. Dokument z pytaniami i odpowiedziami odnośnie przepustki bojowej oraz informacje o wszystkich zmianach dotyczących postępów i nagród znaleźć można pod tym adresem: https://quake.bethesda.net/pl/news/OUFBlFVmw002kmgAACiYe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.