PRZYGOTUJ SIĘ NA ZAŻARTE POJEDYNKI W TRYBIE MERCENARIES W GHOST RECON® WILDLANDS

Newsy
środa, 17 lipca 2019 609 Wyświetleń 0 Komentarzy
PRZYGOTUJ SIĘ NA ZAŻARTE POJEDYNKI W TRYBIE MERCENARIES W GHOST RECON® WILDLANDS

Już jutro w Ghost Recon® Wildlands zadebiutuje tryb Mercenaries, który zostanie udostępniony bezpłatnie wszystkim posiadaczom gry na PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach PC. W Mercenaries może zagrać do 8 graczy, którzy będą rywalizować ze sobą oraz z postaciami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Zasady są banalnie proste – wzywamy pomoc, lokalizujemy punkt ewakuacji, a następnie walczymy o to by być pierwszymi na pokładzie śmigłowca.

Na początku każdej rundy punkt ewakuacji nie jest znany, a gracze nie posiadają żadnych broni długodystansowych. Po odszukaniu nadajników radiowych, a następnie ich aktywacji, zyskują przybliżoną lokalizację swojego celu. Równocześnie trwa walka o lepsze wyposażenie oraz broń. Po aktywacji 3 nadajników przez jednego gracza, wezwany zostaje śmigłowiec. Po tym jak wyląduje, wszyscy biorący udział w rozgrywce poznają miejsce ewakuacji i rozpoczyna się wyścig o bycie pierwszym na pokładzie helikoptera.

Mercenaries przedstawi nowe mechaniki w grze Ghost Recon Breakpoint:

  • Poszukiwanie wyposażenia: Gracze rozpoczynają każdą rundę posiadając jedynie broń białą. Muszą zdobyć lepsze przedmioty by skutecznie walczyć z siłami Unidad oraz pozostałymi przeciwnikami. W przypadku śmierci traci się całe zebrane wyposażenie, a następnie trafia do punktu startowego.
  • Pancerz: W trybie Mercenaries udostępniony zostanie nowy system zdrowia i pancerzy. W miarę zdobywania odpowiednich przedmiotów będzie rósł pasek ochrony osobistej. Będzie on maleć w zależności od obrażeń zadawanych przez broń przeciwników.
  • Zdrowie: Wybrana broń o dużej sile penetracji powodować będzie dodatkowo krwawienie trafionego celu. By poradzić sobie z utratą zdrowia będzie można skorzystać z klasycznych apteczek, bandaży oraz zastrzyków.
  • Forsowanie zamkniętych drzwi: Za zamkniętymi drzwiami będzie można zdobyć przydatne przedmioty – wyposażenie lub informacje o miejscu ewakuacji śmigłowcem. Jednak wyważanie drzwi będzie powodować hałas i w efekcie ściągać uwagę przeciwników.

Wszyscy, którzy zagrają pierwszy raz w Mercenaries zostaną nagrodzeni strojem samotnego wilka – do wykorzystania w grze Ghost Recon Wildlands. Prócz tego czekać będą na nich także inne nagrody w zależności od osiąganych wyników w nowym trybie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *