Przedsprzedaż gry Ratchet & Clank: Rift Apart w PlayStation Store i data premiery

Newsy
czwartek, 11 lutego 2021 390 Wyświetleń 0 Komentarzy
Przedsprzedaż gry Ratchet & Clank: Rift Apart w PlayStation Store i data premiery

Firma Sony Interactive Entertainment informuje, że już od dzisiaj każdy może zakupić w przedsprzedaży Ratchet & Clank: Rift Apart za pośrednictwem PlayStation Store. Nadchodzący tytuł Insomniac Games zadebiutuje 11 czerwca 2021 roku wyłącznie na konsoli PlayStation 5. Gra jest dostępna w dwóch wersjach, standardowej oraz Cyfrowej Deluxe.

Znani bohaterowie, zupełnie nowe przygody

Ratchet & Clank: Rift Apart to zupełnie nowa, pełnowymiarowa przygoda. Kiedy doktor Nefarious wykorzystuje urządzenie do przenoszenia się między wymiarami, żeby znaleźć galaktykę, w której zawsze zwycięża, Ratchet i Clank zostają rozdzieleni. Szukając siebie nawzajem, spotykają lombaksicę z ruchu oporu, odwiedzają nowe i znajome miejsca (ale w innej, międzywymiarowej odsłonie!), a także wypróbowują zupełnie nowy arsenał broni nie z tego świata.

Jeśli ktoś nie miał okazji zagrać w poprzednie odsłony serii, to idealny moment, żeby spróbować. Pod względem fabularnym nowa przygoda stanowi zupełnie odrębny produkt, ale fani Ratcheta i Clanka znajdą w niej głębsze nawiązania do poprzednich części. Dziś została również zaprezentowana nowa grafika do Ratchet & Clank: Rift Apart. Ten nowy, piękny obraz ukazuje obecną w grze dwoistość. Ratchet i Clank są uosobieniem przeciwieństw, które tworzą potężniejszą całość, co jeszcze bardziej podkreślają alternatywne odpowiedniki świata
i bohaterów.

Przedsprzedaż pełna wyjątkowych dodatków

W ruszającej dzisiaj przedsprzedaży można zakupić grę w dwóch wersjach: Standardowej oraz Cyfrowej Deluxe. Gracze, którzy zamówią Ratchet & Clank: Rift Apart już teraz, będą mogli wcześniej niż inni odblokować dwa uwielbiane przez fanów serii elementy. Pancerz węglonoxowy z Ratchet & Clank: Going Commando (2003) został wzbogacony o wysoką rozdzielczość materiałów i naturalne refleksy świetlne. Gracze, którzy zdecydują się na zakup w przedsprzedaży, odblokują także Pikselator – broń retro z Ratchet & Clank (2016), również odświeżoną wizualnie na konsoli PS5.

W Cyfrowej Edycji Deluxe, oprócz gry Ratchet & Clank: Rift Apart gracze otrzymają następującą zawartość: 5 dodatkowych zestawów pancerzy, 20 szt. rarytanium na ulepszenia broni, pakiet naklejek do wykorzystania w pierwszym w historii serii trybie fotograficznym, a także cyfrowy artbook i cyfrową ścieżkę dźwiękową.

Dodatki te będą mogli odblokować tylko gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży. Po zamówieniu cyfrowej edycji standardowej lub Cyfrowej Edycji Deluxe w PlayStation Store zostaną one odblokowane automatycznie. W przypadku zakupu fizycznej lub cyfrowej wersji edycji standardowej od innego sprzedawcy należy sprawdzić, czy zapewnia on elementy dodatkowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *