Prognoza dla Overwatch 2: święta, znajomi i duża szansa na Zimową Krainę Czarów! 

Newsy
środa, 14 grudnia 2022 464 Wyświetleń 0 Komentarzy
<strong>Prognoza dla Overwatch 2: święta, znajomi i duża szansa na Zimową Krainę Czarów! </strong>

Na tegoroczną Zimową Krainę Czarów przygotowane zostało kilka zimnych trybów w Salonie gier! Pierwszym z nich jest Śnieżkowa Ofensywa Mei, w której bohaterka nie strzela wiązkami zimna ani soplami, ale wystrzeliwuje śnieżki, aby błyskawicznie nokautować przeciwników w trybie Eliminacji 6 na 6 lub 8-osobowym Deathmatchu każdy na każdego. 

Dalej jest Polowanie na Yeti Mei – wyjątkową Rozróbę 5 na 1. Yeti kradnie jedzenie z lokalnej wioski, a zadaniem drużyny 5 graczy sterujących Mei jest zastawienie pułapek i zamrożenie szalejącego Yeti. Łowcy muszą jednak uważać – jeśli potwór ukradnie zbyt dużo mięsa, wpadnie w szał i może z łatwością zniszczyć drużynę. Ostrożnie ustawcie pułapki i złapcie Yeti! 

Mroźna Eliminacja to z kolei zabawa w berka w Overwatch 2. Celem jest zamrożenie wszystkich przeciwników likwidacjami, jednocześnie dbając o rozmrażanie sojuszników, by przywracać ich do rozgrywki. Żaden mecz w tym dynamicznym trybem nie będzie kompletny, jeśli wszyscy wrogowie nie przemarzną do kości. 

Nagrody Twitch Drops 

Rozkręćcie zabawę z ulubionymi streamerami Overwatch 2 na Twitchu! Od 25 grudnia do 4 stycznia oglądajcie kanały z aktywnymi dropami w kategorii Overwatch 2, by zdobyć radosne i pogodne elementy ozdobne dla D.Vy. 

Oglądajcie przez 2 godziny, aby zdobyć zwycięską pozę Świąteczna D.Va. Po obejrzeniu dodatkowych 4 godzin otrzymacie legendarną skórę Q.Lig dla D.Vy! 

Jeśli wasze konto nie jest przystosowane do otrzymywania dropów na Twitchu, sprawdźcie sekcję FAQ w artykule dotyczącym nagród Twitch w sezonie 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *