Premiery PlayStation idealną propozycją na jesienne wieczory!

Newsy
środa, 18 września 2019 573 Wyświetleń 0 Komentarzy
Premiery PlayStation idealną propozycją na jesienne wieczory!

Początek jesieni, to czas kiedy dzień staje się coraz krótszy a warunki atmosferyczne za oknem nie przypominają tych z dopiero co zakończonych wakacji. PlayStation przedstawia sposób na zimne, ciemne dni prezentując zbliżające się premiery na PlayStation 4 i propozycje najciekawszych gier na PlayStation VR.

 

Największa dawka emocji dla każdego:

 

Wszyscy spragnieni wrażeń, powinni zainteresować się najnowszymi tytułami na PlayStation VR. Oprócz strzelanek, horrorów i gier zręcznościowych, na graczy czeka między innymi:

 

No Man’s Sky Beyond

 

Najnowsza aktualizacja od Hello Games dodaje wiele pożądanych funkcji do gry No Man’s Sky, w tym pełną, kompleksową obsługę PlayStation VR. No Man’s Sky Beyond wprowadza nowy wymiar do niemal nieskończonego wszechświata science fiction dzięki PS VR. Wejdź do kokpitu międzygwiezdnego statku kosmicznego i kontroluj jego ruch, po prostu trzymając joystick. Następnie, z wysokości, spójrz na niezbadany obcy teren pod tobą i wybierz miejsce do lądowania. Gdy znajdziesz się na ziemi, sięgnij do plecaka, aby odzyskać swoje narzędzie wielofunkcyjne i przełączać się między jego wieloma funkcjami, po prostu sięgając i dotykając go, a następnie zmieniając krajobraz z idealną, swobodną precyzją.

No Man’s Sky to niezwykle ambitna, stylizowana przygoda science-fiction, obejmująca całe galaktyki, ożywione dzięki generacji proceduralnej. Gracze mogą podróżować po nieskończonym wszechświecie zróżnicowanych i niebezpiecznych układów gwiezdnych, szukać rzadkich minerałów, handlować z obcymi, zaludniać planety i szukać wskazówek dotyczących znaczenia tajemniczej egzystencji galaktyki.

 

The Angry Birds Movie 2 VR: Under Pressure

 

Każdy z graczy może się wcielić w role kapitana załogi, wystarczy założyć gogle PlayStation VR i stanąć za sterem szukającego skarbów okrętu podwodnego. Każdy będzie miał możliwość strzelania wszystkim w zasięgu wzroku – nawet załogą. Głównym zadaniem jest zwiedzanie podwodnego świata i odnalezienie skarbu.

 

Blood and Truth

 

Blood & Truth pozwala wcielić się w postać Ryana Marksa, byłego żołnierza elitarnych sił specjalnych, który wraca do Londynu aby uratować swoją rodzinę przed wrogim gangsterem. Strzelanka pełna widowiskowych akcji i dynamicznych przejść czerpie inspiracje z gry The London Heist. Tytuł oprócz spektakularnych strzelanin i wybuchowych akcji, dostarcza również sporą dawkę gimnastyki. Od 17 września dostępne jest również najnowsze dlc, w którym pojawiło się 5 nowych wyzwań i kompatybilność z PlayStation VR Aim[1]. Do nowości należy również zaliczyć długo wyczekiwany tryb Hard.

 

PlayStation VR – domowe centrum rozrywki:

 

PlayStation VR to najprostszy w użyciu i łatwo dostępny sposób, by doświadczyć zaawansowanych wrażeń wirtualnej rzeczywistości we własnym salonie. Do rozpoczęcia przygody z PS VR wystarczy dowolna konsola PlayStation 4 oraz PlayStation Camera. Nowoczesny wyświetlacz HD OLED, możliwość śledzenia ruchów głowy w zakresie 360 stopni oraz dźwięk 3D, umieszcza użytkownika „w samym środku” gry i pozwala cieszyć się interakcjami z niezwykle realistycznym otoczeniem. Gogle zaprojektowano z niezwykłą precyzją i udoskonalono tak, aby były jak najlżejsze i zapewniały wygodę podczas wielogodzinnej zabawy.  13 października minęło 2 lata odkąd gracze na całym świecie mogą zanurzyć się w wirtualnym świecie oferowanym przez PlayStation VR. Po 24 miesiącach na rynku sprzedanych zostało ponad 3 miliony egzemplarzy, co pokazuje, że platforma została doceniona przez ogromną rzeszę graczy. Ostatnie premiery znakomicie przyjętych tytułów takich jak Blood & Truth, AstroBot czy Firewall Zero Hour to niezbite dowody na ciągły rozwój PlayStation VR oraz poszerzanie portfolio liczącego już ponad 250 gier i aplikacji dostępnych w PlayStation Store.

 

Powrót do przeszłości, magiczne stworzenia i wiele innych:

 

Ready Set Heroes, Premiera: 1.10.2019

 

Każdy z graczy będzie musiał przejść drogę od zera do bohatera. Na wszystkich czeka niesamowicie dynamiczna rozgrywka w trybie wieloosobowym. Głównym zadaniem będzie wyścig przez lochy. Po drodze na każdego czeka mnóstwo przedmiotów do zebrania, a także możliwość naładowania paska energii. Osoba lub drużyna, która dotrze do końca lochu jako pierwsza, wywoła awanturę na arenie, w której zwycięzca zgarnia wszystko!

 

Concrete Genie, Premiera: 9.10.2019

 

Gracze wcielą się w postać młodego Asha, który wiedzie samotne, ciężkie życie, będąc prześladowanym na każdym kroku. Wszystko zmienia się na lepsze, kiedy odkrywa, że może ożywiać własne obrazy. Młody chłopak zostaje jedyną nadzieją małego rybackiego miasteczka Denska, które jest zanieczyszczone i opuszczone. Korzystając z funkcji czujnika ruchu kontrolera bezprzewodowego Dualshock 4, każdy będzie miał możliwość stworzenia oszałamiających krajobrazów i ożywić wyjątkowe stworzenia. To szansa na przeżycie kolorowej i niezwykle oszałamiającej przygody. Gra posiada także tryb VR.

 

MediEvil, Premiera: 25.10.2019

 

Wszyscy gracze pamiętający ten tytuł, będą mogli ponownie przeżyć oryginalną przygodę na PlayStation®4. Ulubiona gra fanów została całkowicie odświeżona, klasyczną rozgrywkę połączono z zapierającą dech w piersiach grafiką w jakości 4K. Każdy z graczy będzie mógł dosłownie wejść w kości sir Daniela Fortesque, trochę niezdarnego (i od dawna nieżyjącego) rycerza, który został przypadkowo wskrzeszony przez swego wroga, złego czarnoksiężnika Zaroka. Otrzymawszy drugą szansę pokonania największego wroga, Dan ponownie wyruszy w drogę aby uratować królestwo Gallowmere.

 

Coś na co wszyscy czekają!

 

Death Stranding

 

Gra legendarnego twórcy, Hideo Kojimy zadebiutuje już 8 listopada. Oprócz ojca projektu, w tworzenie tytułu zaangażowani byli: Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux i Lindsay Wagner. Najnowsze dzieło przeniesie wszystkich graczy w świat, który uległ całkowitej przemianie po Wdarciu Śmierci. Zadaniem głównego bohatera będzie scalenie świata, kawałek po kawałku.

 

[1] Aim Comptatibility dostępne jest tylko w trybie wyzwań, a nie dla podstawowej wersji gry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *