PREMIERA SEA OF SOLITUDE JUŻ 5 LIPCA

Newsy
wtorek, 28 maja 2019 410 Wyświetleń 0 Komentarzy
PREMIERA SEA OF SOLITUDE JUŻ 5 LIPCA

Electronic Arts wraz z wizjonerskim niemieckim studiem Jo-Mei Games ogłaszają, że fabularna gra przygodowa Sea of ​​Solitude będzie dostępna na całym świecie już 5 lipca 2019 roku w cyfrowej dystrybucji na PlayStation4, Xbox One i Origin  na PC. 

Sea of ​​Solitude to emocjonalne doświadczenie zabierające graczy w osobistą podróż razem z kobietą, która walczy z wewnętrzną samotnością. Gracze muszą pomóc Kay zobaczyć zarówno to, co jest pod powierzchnią, jak i to, co jest poza nią, prowadząc ją przez zalany krajobraz miasta w poruszającej opowieści o ciemności i świetle. W świecie gry wody wznoszą się i opadają odzwierciedlając stan umysłu bohaterki, Kay spotka na swojej drodze fantastyczne stworzenia i potwory, poznaje ich historie i rozwiązuje wyzwania, by pozbyć się skażonych wspomnień.
„Sea of ​​Solitude nie tylko koncentruje się na esencji samotności, ale też łapie graczy za serca odzwierciedlając własną rzeczywistość. To zdecydowanie najbardziej artystyczny i osobisty projekt, jaki kiedykolwiek stworzyłam, stworzony w bardzo emocjonującym czasie w moim życiu” – powiedziała Cornelia Geppert, dyrektor generalny Jo-Mei Games.
Sea of ​​Solitude to innowacyjna gra EA Originals opracowana przez utalentowany zespół na Jo-Mei Games w Berlinie. EA Originals pomaga rzucić światło na niektóre z najbardziej pasjonujących, niezależnych i utalentowanych studiów produkujących gry na całym świecie, pochodzących od bardzo kreatywnych twórców, którzy uwielbiają oczarowywać i inspirować graczy.

Gra Sea of ​​Solitude będzie dostępna na całym świecie 5 lipca 2019 r. w cyfrowej dystrybucji na PlayStation4, Xbox One i na PC za pośrednictwem platformy Origin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.